Як правильно завантажити посудомийну машину?

як правильно завантажити посудомийну машину ?

Вам знадобиться
 • Посудомийна машина
 • Брудний посуд
Інструкція
 • . 1

  Для початку необхідно підготувати посуд — з усіх каструль і тарілок прибираються великі шматочки їжі. У тому випадку, якщо сковорода пригоріла, треба спочатку її замочити у воді і лише після цього поміщати в посудомийну машину. Машина містить кілька розділів, завдяки чому є можливість одночасно мити посуд різного розміру. Дуже важливо знати, як правильно завантажити посудомийну машину, щоб посуд був ідеально чистою, а машинка не здійснювалося перевантаження.

 • . 2

  На наступному етапі необхідно зайнятися завантаженням верхньої корзини — на верху варто розміщувати склянки, чашки, блюдця й тарілки. Важливо пам’ятати про те, що не рекомендується в одне відділення закладати посуд і столові прилади, тому що вони не зможуть повністю вимитися. Знаючи, як користуватися посудомийній машиною bosch. Отже, для того, щоб оптимально заповнювати простір машинки, рекомендується стакани встановлювати на спеціальних власниках. З особливою увагою треба поставитися до мийки таких тендітних предметів, як келихи, фужери, чарки. Їх необхідно розмістити такому чином, щоб один одного не торкалися.

 • . 3

  У тому випадку, якщо на мийку накопичилося занадто велика кількість брудного посуду, краще завантажити пристрої кілька разів, щоб уберегти крихке скло від можливих тріщин. Знаючи, як розібрати посудомийну машину, всі дрібні несправності можна буде усунути самостійно. На наступному етапезакладивается нижня корзина, в яку рекомендується поміщати каструлі ісковороди. У деяких моделях передбачені спеціальні відділи для митьястолових приладів. Завдяки таким відділам, прилади під час миття не будутрассипаться по всій машинці.

 • . 4

  Знаючи, як встановити посудомийну машину Bosch, можна назавжди забути про ненависне миття посуду. Не варто забувати про те, що для миття посудинеобходімо встановити правильний температурний режим. Не сильно загрязненнуюпосуду можна мити при температурі 50 або 65 градусів. А для миття посуду ізтонкого скла, рекомендується вибрати більш підходящий посуд. При сорокаградусах прекрасно очистяться чарки і фужери. Інтенсивна мийка необхідна дляпростой посуду і столових приладів. Також багатьом господиням буде інтереснаінформація про те, як почистити посудомийну машину. Саме завдяки регулярному чищенні, можна буде значно продовжити період експлуатації пристрою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :