Як правильно заварювати плоди шипшини?

як правильно заварювати плоди шипшини?

Вам знадобиться
 • Плоди шипшини, вода
 • Блендер або м’ясорубка, ложка
 • Банку
 • Термос
 • Марля
Інструкція
 • . 1

  Перед тим як заварювати плоди шипшини, необхідно їх зібрати. Дозрівають вони приблизно в кінці літа, іноді на початку осені. Збирати необхідно виключно стиглі плоди, якщо у вас є хоч трохи сумніви, що плід не дозрів, брати його не варто. Беремо зібрані плоди і моєму під струменем проточної води так, щоб вони були ідеально чистими. Всі волоски, наявні на плодах потрібно прибрати, інакше вони викличуть в організмі людини сильний свербіж, буде багато неприємних відчуттів.

 • . 2

  Коли всі плоди помиті, і волоски ретельно прибрані, перейдемо до подрібнення. Не варто заварювати шипшина цілими ягодами, потрібно якомога дрібніше нарізати. Для цього нам знадобитися блендер або м’ясорубка. Якщо знати всі секрети, як правильно заварювати плоди шипшини, він принесе набагато більше користі, ніж у звичайному заварюванні цілими плодами. Весь секрет криється в тому, що в насінні шипшини величезна кількість різних вітамінів, що і зробить наш відвар ще корисніше.

 • . 3

  Якщо всі плоди розім’яті, прийшов час переходити до найголовнішого, заварюванню плодів шипшини. Для цього вам необхідно, взяти одну ложку (їдальню) розім’ятих ягід шипшини і покласти їх в невелику банку, підійде 500 мл, так буде зручніше зливати і проціджувати. Заливаємо наші плоди однією склянкою ( 200 мл) кип’яченої гарячої води і накриваємо. Чекаємо 30 хвилин для того, щоб наш чай добре настоявся.

 • . 4

  Часто, люди задаються питанням, як заварити сухий шипшина? Відповідаємо: все необхідно зробити точно також як і зі свіжим. Тобто з цієї інструкції. А зараз ми переходимо до наступного етапу заварювання плодів шипшини. Наш шипшина вже настоявся, і прийшов час його процідити. Беремо марлю, відрізаємо шматок потрібного розміру (щоб закривало горло банки, не потрібен величезний шматок) і переливаємо відвар через неї в іншу банку або склянку, як вам буде зручніше.

 • . 5

  Те, що залишилося в банку після того, як процідили шипшина можна ще раз залити окропом і кип’ятити на слабкому вогні приблизно протягом 30 хвилин. Існує ще один спосіб як заварити шипшина: потрібно просто покласти в термос одну ложку шипшини і залити окропом, вранці відвар можна буде пити настоявшимся і ще теплим. Відвар з плодів шипшини готовий, пити його можна вприкуску з медом, буде і смачно і подвійно корисно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :