Як правильно зібрати фідерні снасть: лікнеп для початківців

як правильно зібрати фідерні снасть : лікнеп для початківців

Вам знадобиться
 • Вудилище для фідера
 • Гачки
 • Лісочка
 • Годівниця
Інструкція
 • . 1

  Фидерная снасть була винайдена в Англії, але отримала світову популярність недавно. По пристрою і способу дії вона схожа на донку, однак фідер володіє великою зручністю і ефективністю. Проте до цих пір в риболовецьких магазинах дуже складно знайти готовий фідер, тому більшість професійних рибалок та любителів збирають його самостійно.

 • . 2

  Перед тим як йти в рибальський магазин, необхідно знати порядок дій, який допоможе швидко і правильно зібрати снасті. Кожен рибалка повинен знати, як правильно зібрати фідерні снасть, щоб вона не підвела в найвідповідальніший момент. Спочатку вибирається вудилище, при цьому головне — передбачити вага приманок, які будуть використовуватися. Важливе значення має і чутливість вершинок, вони можуть бути жорсткими або м’якими.

 • . 3

  При складанні фідера важливе значення має і волосінь. Перед тим як зробити риболовну снасть, необхідно знати, що волосінь може бути плетених або монофильной. Якщо вибрано плетений варіант, то вигляд повинен бути якомога м’якше, що підвищить рівень зносостійкості. Монофільную волосінь краще встановлювати на жорсткі фідери, так як вона підвищить рівень чутливості. На відміну від звичайної волосіні, фідерні мають темні кольори і спеціальне покриття, яке захищає матеріал від механічних і хімічних ушкоджень. Кожен рибалка повинен знати, як зробити снасть на сома. При цьому необхідно пам’ятати, що всі фідерні волосіні що тонуть.

 • . 4

  Фидерная снасть для сильної течії не відрізняється від тієї, якою можна ловити в стоячій воді. Однак досвідчені рибалки беруть на ловлю кілька снастей, щоб у разі поломки зробити швидку заміну. Гачки для фідера вибираються, грунтуючись на розмірі риби, яку планується зловити. Зазвичай разом з фідером початківці рибалки цікавляться, як зібрати поплавкову снасть, а також як використовувати під час однієї риболовлі ці два пристосування. Щоб гачки на фідерної снасті не плуталися і не губилися, їх закріплюють на міцні елементи.

 • . 5

  На фідерні снасть неможливо ловити без спеціальної годівниці з підгодівлею, яка привертає рибу. Перед тим як зробити снасть з годівницею, потрібно вибрати в магазині звичайну годівницю-пружину, зняти з неї обмежувачі, які встановлені на пластиковому стрижні. Як насадки вибираються черв’яки, опариші, манна крупа, консервована кукурудза, перловка, зелений горошок, сиру картоплю і т. д. Фидерная снасть користується популярністю при лові карася, плотви, коропа, ляща, подлещика, густеру. Виняток — це хижі риби, які прийнято ловити на блешню, воблер або живця.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :