Як правильно змащувати ланцюг велосипеда?

як правильно змащувати ланцюг велосипеда ?

Вам знадобиться
 • Суха ганчірочка
 • Мастило
 • Вільний час
Інструкція
 • . 1

  Велосипед є для багатьох улюбленим весняно-літнім транспортом. Притому, що велосипед може залишити вас з будь-яку точку, при цьому ви можете додатково підкачати ноги і попу, а це дуже цінують дівчата і використовують велосипед для силових навантажень. Якщо кататися на велосипеді в умовах міста, де немає сильної бруду, то особливого догляду за ланцюгом не буде потрібно, якщо ж велосипед використовувати по бездоріжжю, то він буде мати потребу в частій очищенню і змазуванні ланцюга.

 • . 2

  Відповідно виникає питання, як правильно змащувати ланцюг. Головне запам’ятайте, що ланцюг потрібно змащувати тільки, коли вона абсолютно чиста. При цьому для очищення слід застосовувати спеціальні склади. Багато чого велосипедисти кажуть, що можна обійтися без спеціальних засобів для змащування, але це далеко не так. Звичайно, найшвидший і найдешевший метод очищення ланцюга, це її промивка у воді і використанням м’якого, що не агресивного засоби для миття посуду. Але є істотний мінус, на ланцюгу може утворитися іржа, яка приведе ланцюг в непридатність.

 • . 3

  Тому краще використовувати покупні спеціальні склади. Перейдемо до питання, як змастити ланцюг велосипеда. Для початку потрібно вибрати тип мастила. Вона повинна володіти великим набором властивостей: досить рідка, що б проникати всередину ланцюга і досить густа, що б від туди не витікати, а так само вона повинна бути стійка у воді. Вивчаючи спосіб, як змастити ланцюг, виберіть одну з можливих мастил: у вигляді аерозолю, рідини, або густу або 2-компонентну мастило.

 • . 4

  Якщо ви візьмете рідкий склад, то вам потрібно буде капати по одній крапельці в кожну ланку ланцюга. Для цього поступово переміщуйте ланцюг, крутячи педалі назад, при цьому не пропускайте і однієї ланки. Якщо рідина потрапила на інші частини велосипеда, то витріть зайву мастило м’якою ганчіркою. Якщо ви не знаєте, коли вам пора змащувати ланцюг, то це може вам підказати велосипед. Якщо при русі він видає скрип, то це вірна ознака того, що пора механізм обробити мастилом.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :