Як правильно зробити масаж спини хлопцю?

як правильно зробити масаж спини хлопцю?

Вам знадобиться
 • Масло або лосьйон для масажу
 • Відповідна обстановка
 • Перинка або шматочок хутра
Інструкція
 • . 1

  Перед тим як приступити до масажу спини, потрібно запам’ятати наступне: масаж протипоказаний, якщо у людини висока температура, різні запалення, захворювання шкіри, сильна перевтома або збудження, злоякісні чи доброякісні пухлини, якщо є схильність до різних кровотеч. Але якщо протипоказань немає, то можна дізнатися, як зробити масаж спини хлопцю?

 • . 2

  Для початку — підготовка до того, як робити масаж спини хлопцеві. Збираючись приступити до таких маніпуляцій, потрібно попросити його роздягнутися до пояса, а після як слід розігріти його спину. Для цього знадобляться гель або крем для масажу, або лосьйон з чуттєвим ароматом, тільки треба прогріти їх у руках. Це розслабить м’язи чоловіки, а запах принесе особливе задоволення.

 • . 3

  Про те, як робити масаж спини, відео-уроків зараз досить багато. Але при масажі не треба забувати спілкуватися з партнером, питати про відчуття, щоб точно знати, що приємно йому, де є якісь хворобливі відчуття, а де краще не варто взагалі торкатися. Коли його спина почне висихати від різних кремів і лосьйонів, необхідно намацати пальчиками куприк, це сама нижня частина спини. І від куприка потрібно рухатися вгору до шиї, по спині, при цьому натискаючи великим пальцем на точки, розташовані по ліву і по праву сторону від хребта.

 • . 4

  Такий масаж називається точковим і є найефективнішим. Точковий масаж неймовірно ефективний і здатний зняти больові відчуття. Не варто тиснути на кістки, це принесе тільки шкоду організму і не варто також фокусуватися на одній ділянці спини. Як тільки дійшли до шиї, необхідно зупинитися. Тепер зоною для масажу буде потилицю, передпліччя, шия і голова.

 • . 5

  Необхідно ретельно пом’яти вищеперелічені зони для того, щоб спали набряки, покращився кровообіг, що дуже важливо для гарного самопочуття. Необхідно урізноманітнити руху рук. Не потрібно постійно натискати, крутити і щипати боки, а також м’язи спини свого молодого чоловіка. Треба проявити фантазію в такому захоплюючому процесі.

 • . 6

  Якщо у дівчини довгі нігті, то можна просто провести ними по спині, трохи натискаючи, це дасть дивовижні відчуття не тільки молодому хлопцеві, а й масажиста. Можна трохи почухати боки, але тільки трохи, так як дряпання не дасть ніякого ефекту, крім болю. можна поекспериментувати — однієї рукою м’яти шию і передпліччя, а інший — поперек. Хлопець сильно буде здивований рухами рук. А можна здивувати свого молодого чоловіка, зробивши йому еротичний масаж спини.

 • . 7

  Він полягає в тому, що рухи рук долонь і пальців повинні бути м’якими і ніжними. Можна робити масаж губами і мовою, щоками, віями, якими іншими частинами тіла (грудьми, животом, стегнами, стопами, волоссям). Можливо навіть легке покусування його шкіри. Можна погладжувати спину яким-небудь пір’їнкою (можна взяти павича) або шматочком ніжного хутра. Такі ледь відчутні дотику відмінно стимулюють чоловіка на рішучі дії.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :