Як правильно зробити масаж спини?

як правильно зробити масаж спини?

Вам знадобиться
 • Бажання зробити приємне
 • Крем або масло дляф тіла
Інструкція
 • . 1

  Якщо ви вирішили зробити масаж спини, попросіть вашого партнера (я буду говорити «її») роздягнутися до пояса. Якщо в приміщенні прохолодно, а на дівчині взагалі немає одягу, накрийте її ноги легким пледом. Якщо ви використовуєте крем або масло, вибирайте тонкий м’який запах, наприклад, лаванду. Погрійте крем в руках перед нанесенням на шкіру!

 • . 2

  Уникайте натиску на кістки! Іноді це не тільки боляче, але й шкідливо. Масажуйте область тільки навколо хребта. Також не слід масажувати шкіру безпосередньо над органами, але так як ми робимо масаж спини, ця проблема відпадає. Змінюйте силу натиску! У деяких місцях краще підходять ніжні дотики, в інших — більш сильне натискання. Наприкінці масажу можна легенько «пробігти» кінчиками пальців по всій спині.

 • . 3

  Важливо чергувати руху масажу. Якщо одну хвилину ви здійснюєте вертикальні рухи, після почніть кругові погладжування. Головне, щоб масаж не був нудним і одноманітним. Спробуйте рухатися від одного боку до іншого або сфокусуйтеся ненадовго на деякій групі м’язів.

 • . 4

  Ось деякі техніки масажу, перевірені часом: сильне розтирання зони плечей, ніжне масування нижній частині спини великими пальцями або всією кистю, розминка спини всією поверхнею рук в протилежних напрямках, «промацування» верхньої частини спини подушечками пальців.

 • . 5

  Спілкування під час масажу дуже важливо для початківця масажиста. Запитуйте про відчуття, щоб точно дізнатися, яку силу натискання воліє ваш партнер. Це допоможе правильно зробити масаж спини. Ніжно масажуйте всю спину від шиї до талії. Можете дійти навіть до куприка — упевнений, вашої улюбленої тільки сподобається!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :