Як правильно зробити освітлення в дитячій?

як правильно зробити освітлення в дитячій?

Вам знадобиться
 • Вікно
 • Світильник
 • Лампа
 • Нічник
Інструкція
 • . 1

  При оформленні дитячої кімнати необхідно приділити особливу увагу правильному освітленню. Джерела світла можуть бути самі різні, але кожен повинен виконувати свою функцію. У своїй кімнаті дитина може займатися спортом, спати, вчитися і просто відпочивати, тому для різних занять необхідно підбирати різні джерела світла. Але спочатку потрібно подумати про природному освітленні, тобто про сонячних променях. Перед тим як правильно зробити освітлення, необхідно грамотно розташувати предмети меблів у кімнаті. Якщо вікна розташовані на східній стороні, то в ранкові години в кімнату потраплятимуть сонячні промені. Бажано біля вікна встановити ліжко, так як сонце робить благотворний вплив на психологічний стан маленької дитини.

 • . 2

  В якості додаткового підсвічування можна використовувати ємність з рибками, так як зробити освітлення для акваріума нескладно. На стелі обов’язково необхідно розташувати яскравий світильник, який повинен добре опромінювати все приміщення. Бажано щоб світло було розсіяним. На робочому столі бажано поставити красиву настільну лампу, а біля ліжка помістити нічник. Лампочки повинні бути певної потужності, яка залежить від виду джерела світла. Це необхідно враховувати, перед тим як розрахувати освітлення приміщення. Основний світильник може бути виготовлений у вигляді великого плоского плафона.

 • . 3

  Також по всьому периметру кімнати можна розташувати галогенні світильники, які дають хороше яскраве освітлення і не сліплять очі. Робочий стіл також необхідно добре освітити, тому його бажано розташувати недалеко від вікна. Продумати розташування столу потрібно заздалегідь, перед тим як зробити освітлення в кімнаті. Якщо немає можливості облаштувати робоче місце біля віконного отвору, то на столі необхідно помістити настільну лампу. Світло обов’язково повинен бути спрямованим і падати спереду, а також трохи ліворуч. Тому лампа повинна бути з абажуром із спеціальної світлонепроникною тканини.

 • . 4

  Також на робочому місці можна облаштувати світильник на кронштейні. Перед тим як провести освітлення потрібно враховувати, що прилади повинні бути зручні для дитини. Спальну зону також необхідно обладнати джерелом світла. Зазвичай в головах розташовується нічник, який повинен бути обладнаний регулятором яскравості. Світло не повинен падати на обличчя сплячої дитини. Основними критеріями при виборі приладів для такого приміщення є безпека, надійність і зручність. Для маленьких дітей можна придбати світильники у вигляді квітів або забавних іграшок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :