Як правильно зробити перегородку?

як правильно зробити перегородку?

Вам знадобиться
 • Гіпсокартон
 • Самонарізи
 • Шуруповерт
 • Алюмінієвий профіль
 • План
Інструкція
 • . 1

  Складання плану. Початковий етап зведення перегородки починається зі складання плану майбутньої конструкції. У ньому має бути чітко позначено місце перегородки, її розмір, позиція по відношенню до інших предметів в приміщенні. Самим зручним і практичним матеріалом для зведення перегородки є гіпсокартон. Однак, мало хто знає, як правильно зробити перегородку з гіпсокартону. Перегородка з гіпсокартону проводиться після чорнової обробки приміщення, але при необхідності, може бути встановлена в готовому інтер’єрі. Гіпсокартон має достатню міцність і дозволяє звести перегородки будь-якої форми. Після складання плану, необхідно розмітити на підлозі, стінах і стелі каркас майбутньої перегородки. Ці дії допоможуть в тому, як зробити гіпсокартонну перегородку рівно.

 • . 2

  Спорудження металевого каркаса. Зведення перегородки починається з монтажу металевого каркаса. Однак, в деяких приміщеннях все ще використовується шафа як перегородка, але це вкрай не зручно, тому що він займає великий простір посередині кімнати, а металева конструкція з гіпсокартоном займе максимум 10 — 12 см. При зведенні гіпсокартонної перегородки, металевий профіль кріпиться до цегельних стін за допомогою дюбель-цвяхів, а до бетонних за допомогою саморізів. Для досягнення більшої звуконепроникності, між профілем і стінами, укладають ущільнювальну полімерну стрічку. Після установки направляючого профілю вирізається стієчний профіль, рівний по довжині відстані між направляючим профілем.

 • . 3

  Особливості кріплення гіпсокартону. Якщо зводити перегородку правильно, то проблем з тим, як прибрати перегородку не виникне. Особливість кріплення гіпсокартону в тому, що перший панель кріплять від підлоги, а друга від стелі, щоб уникнути можливих щілин. У утворилися ніші вкладається мінеральна вата, що служить ідеальним звуконепроникним матеріалом. У міру заповнення ніш, мінеральна вата зашивається з протилежного боку. Для отримання рівної і гладкої поверхні, на стики гіпсокартону клеїться стрічка-серпянка і потім шпаклюється. На зведеної стіни кріпляться вимикачі та розетки і виконуються оздоблювальні роботи.

 • . 4

  Специфіка роботи з гіпсокартоном. При необхідності, перегородку з гіпсокартону, на відміну від алюмінієвої перегородки, можна відремонтувати або змінити її форму. Після вивчення майстер-класу з установки гіпсокартонної перегородки стане зрозумілим і те, як зробити перегородку з дверима. Такі перегородки стали дуже популярні за рахунок своєї міцності і звуконепроникності. Через те, що гіпсокартон боїться вологості, їм не рекомендують розділяти приміщення у ванній кімнаті, в лазні чи сауні. У всіх інших випадках він є універсальним матеріалом для зведення перегородок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :