Як прибрати боки обручем?

як прибрати боки обручем?

Вам знадобиться
 • Обруч
 • Антицелюлітний крем
Інструкція
 • . 1

  Зараз у магазині спорттоварів можна знайти різні види обручів. Прості залізні або пластмасові, відомі нам з дитинства, масажні або з обважнювачами. З будь-яким з цих обручів можна домогтися бажаного результату, при систематичних заняттях. Найнадійніший, звичайно залізний обруч, але його складно утяжелять. Менш надійний масажні, в магазині уважно огляньте місця кріплення. Обручі з утяжелителями підійдуть тим хто вже займався раніше.

 • . 2

  Як прибрати боки обручем? Для того щоб позбутися від боків і придбати струнку талію необхідно більше уваги приділити косим м’язам живота. Відразу скажу що це справа не одного тижня, але через 2 — 3 місяця посилених тренувань з обручем ваша талія зменшитися на від 4 до 7 см. Займатися потрібно щодня не менше 20 хвилин. При цьому будуть задіяні всі м’язи преса і косі м’язи живота.

 • . 3

  Як крутити обруч на стегнах? Обруч на стегнах крутять в основному для того, щоб позбутися целюліту. Робити це бажано щодня, не менше 15 хвилин. Від вашого бажання і старанності залежить і ваш результат. Для більшого ефекту можна нанести на стегна антицелюлітний крем. Для цього найкраще підійде масажний обруч з шишечками. Крутити обруч на стегнах складніше ніж на талії, потрібно буде трохи потренуватися.

 • . 4

  Як утяжелить обруч? Можливо у вас вдома вже є обруч, куплений колись вашою мамою або старшою сестрою, а ви вирішили його погіршити. Ось кілька нескладних способів. Обруч сам по собі порожнистий всередину. Можна насипати в нього пісок, чим більше піску тим важче обруч. Кількість піску можна збільшувати або зменшувати за вашим бажанням. Другий легкий і не витратний спосіб утяжелить обруч — це обмотати його джгутом, при цьому він стане ще й м’якше.

 • . 5

  Як крутити обруч, щоб схуднути? Тут потрібно дотримуватися кількох нескладних правил. Час тренувань має становити не менше 15 і не більше 30 хвилин. Це час оптимально для спалювання жиру в області живота і боків. Дівчина вагою 55 кг за 30 хв спалює близько 300 кілокалорій. Заняття з обручем повинні бути систематичними, найкраще щоденними. Можна зробити обгортання живота харчовою плівкою. Це допоможе досягти найкращого результату.

 • . 6

  Як вибрати обруч? Прийшовши в спортивний магазин за обручем, часто ми не знаємо який потрібен саме нам. Обруч підбираємо виходячи з його характеристик, вага і діаметр. Вага буде залежати від вашої підготовленості, чим більш натренований людина, тим важчий обруч йому потрібен. Діаметр залежить від вашого зростання. При виборі обруча ставимо його перед собою, обруч ідеального розміру повинен доходити вам до стегон.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :