Як прибрати бульбашки на шпалерах; як позбутися бульбашок на шпалерах?

як прибрати бульбашки на шпалерах ; як позбутися бульбашок на шпалерах?

Вам знадобиться
 • Гумовий валик або м’яка суха ганчірка
 • Канцелярський ніж або лезо
 • Медичний шприц
Інструкція
 • . 1

  Як же хочеться іноді змінити обстановку будинку. І зміна старих шпалер — найлегший спосіб оновити інтер’єр. У цьому випадку зовсім не обов’язково вдаватися до допомоги професіоналів. З оновленням шпалер господарі цілком можуть впоратися самі. Однак не завжди результат відповідає очікуванням. Нерідко замість красивих рівних шпалер, можна побачити стіни вкриті бульбашками з повітрям. Для початку потрібно розібратися, чому так відбувається, щоб наступного разу не повторювати помилок. Є кілька причин, за якими шпалери пузиряться.

 • . 2

  По-перше, сирі стіни. Наприклад, якщо стіни виходять на вулицю, вони можуть промерзати і відволожитися. На такі стіни кліть шпалери не можна. По-друге, нерівність стін. Перед поклейкой шпалер нерівні стіни краще зашпаклювати. Але є й дідівський спосіб, потрібно наклеїти на стіни спочатку газети, а на них вже наклеювати шпалери. Ну і по-третє, причиною бульбашок може послужити неправильна техніка наклейки шпалер. Тут важливо все. Клей треба розводити чітко за пропорції вказаної в інструкції. Занадто густий або занадто рідкий клей може викликати здуття на шпалерах. І звичайно, важливо дотримати ідеальні температурні умови для того, щоб шпалери рівно приклеїлися.

 • . 3

  Температура повітря в кімнаті повинна бути 23 градуси, вікна та двері закритими. Щоб шпалери не покрилися пухирями, потрібно відразу ж розгладжувати смугу шпалер спеціальним валиком або ж сухою чистою ганчіркою. Але що робити, якщо неприємність вже відбулася і щойно наклеєні шпалери суцільно покрилися повітряними бульбашками? Наступні прості, але дієві способи допоможуть дізнатися, як прибрати бульбашки на шпалерах.

 • . 4

  Якщо стіни ще не встигли висохнути, то витіснити повітря з-під шпалер можна за допомогою валика або сухої ганчірки. Якщо ці дії не приносять результату, то перед початком більш активних дій, необхідно дочекатися повного шпалер (зазвичай шпалери остаточно висихають через 24 — 48 годин). Найчастіше після висихання шпалери розправляються самі собою. Проте якщо і після висихання ситуація не змінилася, то прибрати бульбашки на шпалерах допоможе медичний шприц. Потрібно акуратно проткнути шприцом повітряний міхур, прямо в центрі і витягнути повітря. Потім набрати в шприц шпалерний клей і повільно залити в центр здуття. Після цього необхідно гарненько розгладити шпалери і прибрати залишки клейового розчину, який буде витікати з утвореної дірочки.

 • . 5

  Якщо повітряний міхур дуже великий, то можна скористатися ножем для паперів або гострим лезом. Потрібно дуже акуратно зробити надріз в нижній частині здуття, за допомогою шприца заповнити пустоти клеєм, а потім розгладити шпалери валиком або ганчіркою. Однак слід пам’ятати, що на місці розрізу може залишитися невеликий зазор. Так що процедуру треба проводити дуже акуратно. Тому якщо не зовсім впевнені, що всі вийде ідеально, можна спочатку спробувати зробити це в непомітному місці. Методи, описані вище, допоможуть позбутися від бульбашок на шпалерах. Це дуже важливо, адже красиво і акуратно наклеєні шпалери будуть ще жоден місяць, а то і рік радувати господарів та їх гостей, а ремонт знайде закінчений вигляд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :