Як прибрати «бульдожа щічки», як прибрати обвисання щік?

як прибрати

Вам знадобиться
 • Дзеркало
 • Бажання позбутися недоліків
Інструкція
 • . 1

  Перш, ніж позбавлятися від будь-яких недоліків, необхідно зрозуміти через що вони з’являються. На обличчі людини існує близько 57 м’язів. Постійно працюють лише жувальні м’язи. А інші, в тому числі і мімічна мускулатура особи, що відповідає за загальний зовнішній вигляд, практично не працюють. З віком відбувається атрофування цих м’язів, тому контур обличчя змінюється і, як правило, не в кращу сторону. Для того, щоб підтягти контур обличчя фахівці пропонують проводити гімнастику, яка запобіжить появі небажаних змін.

 • . 2

  Вправи необхідно починати з верхньої частини щік, так як прибрати бульдожа щічки на обличчі найлегше з підтяжки цих м’язів. Для цього, в рот слід набрати побільше повітря, щоб щоки роздулися. Повітря затримується в щоках приблизно на 5 — 10 секунд, після плавно випускається. Губи, при цьому, слід витягати вперед. Така вправа проводять 3 — 4 рази. Потім, щоках необхідно дати хвилинку на відпочинок і приступати до наступної вправи.

 • . 3

  Друге і третє вправи зміцнюють м’язи як верхній частині щік, так і нижньої, що допомагає повернути в колишню форму обвислі щоки. Як і в першій вправі в щоки набирається повітря. Тільки після цього, його потрібно не просто затримувати, а переганяти з однієї сторони в іншу. Так само це робиться 3 — 4 рази, а потім повітря поступово випускається. Ця вправа чудово підтягує і м’язи шиї, так що буде корисно подвійно. У подальшому вправі все робиться так само, як і в попередніх, тільки повітря необхідно переганяти по колу.

 • . 4

  Тепер, в щоки набирається максимальна кількість повітря, але випускається він по черзі — спочатку з правого боку, потім з лівої. Так потрібно робити по 4 рази з кожного боку. Після знову набирається повітря, а випускається з верхньої губи. Ця вправа дозволить зміцнитися не тільки зовнішнім м’язам щік, а й внутрішнім. А ще, масажує ясна. З верхньою частиною щік можна закінчувати і переходити до нижньої.

 • . 5

  Для зміцнення цих м’язів вправи проводять по 5 — 6 разів. Спочатку витягується вперед нижня губа і нею слід постаратися накрити верхню, потім навпаки — верхня витягується і накриває нижню. Після 5 раз голову потрібно підняти вгору, рот відкрити і потягнутися нижньою губою в напрямку носа. Після губи необхідно скласти в трубочку і цмокнути ними. Так само 5 — 6 разів.

 • . 6

  Гімнастика відмінно допоможе тим, у кого спостерігаються «бульдожа щічки», але для досягнення більш швидкого результату застосовується підтягує маска. Зробити її дуже просто. Змішується сметана і рідкий мед, у співвідношенні 1: 2. Суміш накладають на обличчя і тримають в перебігу 15 — 20 хвилин, після змивають. Застосовувати таку маску можна тільки тим людям, у яких немає алергічної реакції на мед.

 • . 7

  Виконуючи всі рекомендації, надані в статті, кожна жінка зможе досягти позитивних результатів за дуже короткий час і забути про існування «бульдожими щічок» надовго. А якщо робити вправи до появи проблеми, то вона не виникне взагалі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :