Як прибрати цемент з машини?

як прибрати цемент з машини?

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Лимонний сік
 • Оцет
Інструкція
 • . 1

  Іноді трапляються неприємності, коли на кузов улюбленого автомобіля потрапляють краплі цементу. Ця речовина дуже стійке його не так просто прибрати, особливо без пошкодження фарби транспортного засобу. Є спеціальні склади, що продаються в авто центрах, створені ля цієї мети.

 • . 2

  Якщо ви не знаєте, як прибрати цемент з машини, то можна скористатися деякими народними методами. Дуже ефективним є оцет. Оцтом потрібно намочити чистий шматочок тканини і прикласти до місця пошкодження. Потримавши кілька секунд тканину можна прибирати. Візьміть чисту губку і постарайтеся витерти залишки цементу.

 • . 3

  Ви можете бути здивовані, але в деяких містах, де є діючі цементні заводи, на автомийці машини миють з використанням оцту. Потрапивши на таку мийку обслуговуючий персонал, запитує, як мити машину з оцтом або без. Ще одним варіантом, як змити цемент, це використовувати сік свіжого лимона.

 • . 4

  Для цього розріжте лимон уздовж дві частини і трохи потріть їм пошкоджене місце. Цемент повинен після цього піти. Деякі автомобілісти, ділячись досвідом кажуть, що якщо на кузові тільки дрібні плями, то можна зняти обшивку авто і постукати легенько з внутрішньої сторони, крапельки застиглого розчину повинні забратися.

 • . 5

  Шукаючи спосіб, як відмити цемент, можна спробувати використовувати спеціальні засоби, які продаються в магазині. Наприклад, ATLAS SZOP, це засіб придатне для використання на поверхню фарби авто, а так само для кераміки та інших матеріалів. Рідина можна наносити на місця ушкодження в чистому або розведеному вигляді. Якщо цемент дуже щільно зв’язався з поверхнею фарби, то потрібно нанести рідину і дати їй постояти кілька хвилин.

 • . 6

  Потім очистити за допомогою чистої тканини. В якості очищувача можна використовувати будь-яку кислоту, наприклад це може бути розчин електроліту. Перед використанням його потрібно трохи розбавити, що б не пошкодити лакове покриття. Якщо поле очищення плям цементу на поверхні залишилися сліди пошкоджень, то їх можна усунути за допомогою звичайної поліролі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :