Як прибрати горб на спині?

як прибрати горб на спині ?

Вам знадобиться
 • Здоровий спосіб життя
 • Масаж
 • Комплекс вправ
Інструкція
 • . 1

  Постава може докорінно змінити вигляд людини. Рівна спина робить людину граціозніше і приваблює погляди з боку. Але не всі можуть з упевненістю сказати, що у них рівна спина. Причиною тому може служити неправильний спосіб життя або присутність хвороби (сколіоз). Є багато способів, щоб попередити розвиток викривлення хребта та освіти горба. Краще дотримуватися простих правил спочатку, ніж потім страждати від болів і думати, як прибрати горб на спині в домашніх умовах. Необхідно знати: як правильно сидіти, як носити важкі сумки, як зменшити навантаження на хребет. Найчастіше горб виникає у жінок після 40 — 45 років. По суті це жирові відкладення на спині. Комплекс простих вправ допоможе впоратися з недугою.

 • . 2

  Кожен день потрібно виділяти час для фізкультурних розминок. Для початку потрібно розім’яти шию. Слід виконувати нахили голови в сторони і вперед / назад. Кругові рухи головою також є ефективними. Тільки не слід виконувати різких рухів, щоб не закрутилася голова. Щоб розбити жировик на спині, можна використовувати ряд вправ, що задіюють плечі. Необхідно прийняти стійке положення, піднімати і опускати плечі. Ривки руками і кругові рухи — повинні стати невід’ємною частиною фізкультурної розминки. Щоб створити максимальну напругу м’язів спини, слід підняти руки нагору, зімкнути кисті в замок, різко відвести руки назад. Крутити на шиї хула-хуп-дієвий метод ні для чого іншого, як прибрати горб.

 • . 3

  Варто подивитися на себе з боку, поспостерігати, як сидиш, як ходиш. Сутулість може бути звичкою, від якої терміново слід позбутися, і яка може послужити розвитку горба. Молода дівчина може перетворитися на стареньку. Після комплексу вправ слід помасажувати спину. Для цього взяти жирний крем, або масло рослинного походження, здійснювати кругові рухи руками. Тривалість самомасажу необхідно вибирати індивідуально, тому що від нього сильно втомлюються руки. Дуже ефективними є вправи на підтягування тіла з випрямленими ногами. Нахили, обертання корпусом — це відмінні вправи, так як поліпшити поставу простіше простого. При обертанні корпусом активізуються м’язи спини і прес.

 • . 4

  Але всі ці вправи не будуть ефективними без правильного харчування і без комплексного підходу до їх виконання. Одного заняття на тиждень не вистачить, щоб позбутися жирових відкладень. Біг прекрасно стимулює роботу м’язів спини. Ранкові пробіжки — прекрасний засіб для позбавлення від горба. Просто треба зібрати волю в кулак і чітко слідувати до поставленої мети. Аеробіка також відмінно підійде для боротьби не тільки з зайвою вагою, вона допоможе відчувати себе бадьорим, зніме втому, випрямить спину, та ще й фігуру приведе в порядок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :