Як прибрати клей з вій?

як прибрати клей з вій ?

Вам знадобиться
 • Клей
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Така процедура, як нарощування, з кожним роком стає все більш популярним. Є жінки, які віддають перевагу штучні довгі вії, що дозволяють не використовувати туш протягом деякого часу. Однак у них є один недолік: їх не можна носити весь час. Тому час від часу доводиться йти в салон і звертатися до майстра. Кваліфікований фахівець швидко допомагає видалити нарощені вії. Краще, звичайно, звертатися до зарекомендував себе косметолога. Проте бувають ситуації, коли треба зняти вії, а йти до фахівця немає ніякої можливості. Тому краще знати не тільки як клеїти вії, а й як потім від них позбавлятися.

 • . 2

  Для того щоб самостійно впоратися з проблемою, треба скористатися жирним, бажано гіпоалергенним кремом, оскільки шкіра навколо очей дуже тонка і чутлива. Крем наносять на шматочок вати і на пару хвилин прикладають до очей. Після видалення вати вії з легкістю знімаються. Є й інший спосіб. На ніч по лінії росту вій наносять звичайне оливкове масло. Протягом ночі клей стає настільки м’яким, що вранці вії відлипають самі собою. Однак на них можуть зберігатися сліди клею. Тому при самостійному проведенні процедури слід також знати, як прибрати клей з вій.

 • . 3

  Якщо є час, можна повторно нанести крем або масло і по закінчення необхідного часу видалити залишки клею. При необхідності швидко впоратися із завданням краще скористатися пінцетом. При його допомозі треба затиснути шматочок клею на вії і акуратно його подрібнити. Клей при цьому отліпнет сам. На завершення процедури необхідно очі промити, шкіру змастити спеціальним релаксуючим кремом. Протягом місяця або більше йде процес відновлення природних вій. У цей період вони виглядають не кращим чином, звичайно. Щоб прискорити їх зростання і повернути еластичність, можна на ніч змащувати лінію росту вій касторовою або реп’яхову олію. У продажу є і спеціальні засоби для прискорення росту вій і відновлення їх структури.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :