Як прибрати м’язи на ногах: спорт і фітнес

як прибрати м'язи на ногах : спорт та фітнес

Вам знадобиться
 • Збалансованості харчування
 • Інтенсивні тренування
 • Кардіотренажер
Інструкція
 • . 1

  Для початку варто дійсно переконатися, що проблема в зайвій м’язовій масі, а не в жирових відкладеннях. Якщо причина в жирах, частково позбутися зайвих обсягів допоможе скоригований раціон харчування. Якщо ж ноги мають великий обсяг через м’язів — буде потрібно повна зміна плану тренувань. Від людини буде вимагатися повна віддача і постійна регулярність виконання вправ.

 • . 2

  Рішення проблеми, як прибрати м’язи на ногах, може перебувати в зміні харчування чи у введенні харчових добавок в раціон. Що ж до тренувань, щоб зменшити ікри знадобиться велика кількість підходів і повторень з легким і середнім вагою. Корисною буде і посилена аеробне навантаження, спрямована на загальне зниження маси та обсягів тіла. Такі тренування використовує будь марафонець перед змаганнями.

 • . 3

  На початку і в кінці кожного тренування варто приділяти увагу біговій доріжці або іншим кардіотренажерам. Непоганим доповненням до загальних тренувань буде велоспорт. Час, відведений на тренування, повинно рівнятися 30 — 40 хвилинах, не більше і не менше. Заняття коштує проводити не рідше 3 — 4 раз на тиждень. Необхідно також записатися на курси фітнесу та степ-аеробіки. Так м’язи ніг будуть залишатися у формі.

 • . 4

  Інтенсивний біг, танці, аеробіка, плавання — все веде до зменшення об’єму м’язів. До того ж, це відмінне рішення для зменшення жирових відкладень в проблемних місцях. Не варто нехтувати і анаеробними навантаженнями. Вони тренують витривалість і допомагають підсушити м’язи. М’язова тканина під впливом багаторазових вправ буде стабільно зменшуватися.

 • . 5

  Кожен спринтер повинен подумати і про грамотне харчуванні для зменшення м’язів на ногах. З раціону необхідно повністю прибрати жирну їжу, фастфуд і напівфабрикати. Відмовитися потрібно і від солодкого, мучного, цукру в натуральному вигляді. Корисні жири організм отримує з оливкового масла і горіхів. Не варто їсти після тренування протягом 2 — 3 годин. Якщо не дотримуватися цього правила, весь ефект зменшення м’язової маси буде зведений до мінімуму. Не можна захоплюватися простими вуглеводами, вони призведуть тільки до даремного набору маси і жирових відкладень.

 • . 6

  Для зменшення відкладень жиру знадобиться обмежувати себе в білку. Що стосується надлишків м’язової маси, буде потрібно, навпаки, їжа з високим вмістом білка. Відмінно підійде нежирне м’ясо, риба, сир, морепродукти, інші молочні продукти. Для зменшення обсягів доведеться обмежити кількість м’яса в раціоні. У ньому міститься будівельний матеріал для всіх груп м’язів.

 • . 7

  Досягти бажаного результату можна лише дотримуючи всі вищевказані правила. Тривалість та інтенсивність занять підбирається індивідуально виходячи з можливостей кожної окремої людини. Харчування також може бути індивідуальним. Дані рекомендації зроблять м’язи на ногах менш вираженими і сприятимуть підтриманню їх у тонусі. Водночас, ніжки стануть ще більш стрункими і жіночними.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :