Як прибрати набряклість під очима за 10 хвилин?

як прибрати набряклість під очима за 10 хвилин?

Вам знадобиться
 • Квітки волошки
 • Огірки
 • Шавлія
 • Вода
 • Картопля
Інструкція
 • . 1

  Щоденна суєта дуже сильно вимотує і приносить втому. Проблем і клопоту накопичується дуже багато, тому частенько просто колись добре відпочити, щоб на наступний день виглядати бадьорим і відпочив. У першу чергу, це відбивається на обличчі, зокрема, на очах. Щоб укоренити наслідки втоми дуже швидко, необхідно знати хоча б пару рецептів того, як прибрати набряклість під очима. Необхідно випробувати кожен з них, щоб зрозуміти, який із способів ефективніший. Це пов’язано з індивідуальністю організму.

 • . 2

  Для швидкого ефекту слід звернутися до різних примочкам. Наприклад, в тому, як швидко зняти набряклість обличчя, відмінно допомагають огірки. Після робочого дня, краще перед сном, прикласти до обличчя і до закритих очей нарізані кільцями огірки і потримати їх так близько 20 хвилин. При цьому рекомендується розслабитися і не думати ні про що. Можна також залити ложку волошок склянкою окропу, а після того як засіб настоїться, використовувати у вигляді примочок. Замість волошок можна застосовувати шавлія, який готується аналогічним способом. Настій з шавлії потрібно розділити на холодний і теплий, а самі примочки чергувати.

 • . 3

  У тому, як зняти набряклість носа, посприяє зварена тепла картопля, прикладена до «хворого місця» на 20 хвилин. Опухлість повинна пройти досить швидко. Багато хто страждає від набряклості тіла, яка може з’явитися в результаті тривалих фізичних навантажень або навіть травми. З цією недугою найкраще боротися спеціальними мазями, які продаються у всіх аптеках. Також хорошим засобом, як зняти набряклість тіла, може служити примочка з календули.

 • . 4

  Але повернемося все-таки до лиця. Найчастіше страждають від цієї проблеми жінки, тому що кожен день хочуть виглядати найкращим чином. Дами готові перепробувати абсолютно всі можливі методи, аби вони по-справжньому допомагали. Найжахливіше полягає в тому, що цю проблему з обличчя дуже важко прибрати і практично неможливо приховати. Однак, якщо регулярно проводити примочки, то результат від них таки буде. Дуже хорошим засобом, як прибрати набряклість повік або кола під очима, можна назвати міцно заварений чай. Їм можна промочувати повіки за допомогою спеціальних ватяних дисків, в результаті чого з шкіри обличчя і очей зніметься зайву напругу.

 • . 5

  Після курсу з використанням одного з цих рецептів на ранок шкіра буде значно краще виглядати, що вплине і на загальне самопочуття, настрій жінки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :