Як прибрати нагар з плити?

як прибрати нагар з плити ?

Вам знадобиться
 • Миючий засіб
 • Губки
 • Очищаемая поверхню
 • Секрети чистки
Інструкція
 • . 1

  Як прибрати нагар з плити? Для того щоб розібратися, як прибрати нагар, спочатку потрібно зрозуміти, що це таке. Різні словники дають різне визначення цього поняття. Однак загальний зміст полягає в тому, що нагар — це наліт, який виникає в місці дії високих температур на жири. З цього випливає, що боротися з цим явищем можна за допомогою миючих засобів, які розчиняють жири. Тому для очищення від нагару поверхні, наприклад, плити, слід насамперед змити залишки їжі та сміття. А потім потрібно залити плями нагару миючим засобом. Найкраще брати ті з них, які мають рідку субстанцію, тому що порошкоподібні засоби псують як поліровану, так і забарвлену поверхню. А хвилин через 10 — 20, після того, як засіб розчинить частина нагару, його слід змити за допомогою губки.

 • . 2

  Але деякі найбільш забруднені ділянки не зможе очистити навіть засіб. Тому доведеться попрацювати руками, терпляче очищаючи нагар посиленим тертям. Однак не варто намагатися спростити собі завдання, вдаючись до допомоги дротяних губок, оскільки вони дряпають поверхню. А вона після такого чищення стане не тільки некрасивою, але і почне ще більше забруднюватися. До речі, такого ж правила необхідно дотримуватися і вирішуючи проблему, як очистити каструлю від нагару. Крім того, грати і інші знімні деталі потрібно також систематично очищати. Адже вони теж покриваються нагаром, що містить в собі багато жиру. А той, у свою чергу, бруднить посуд і пригорає до неї під впливом високих температур.

 • . 3

  Взагалі, займаючись чищенням-яких кухонного приладдя, потрібно заздалегідь набратися терпіння, оскільки нагар через свою високої щільності має властивість сильно приставати і погано піддається очищенню. Крім того, потрібно враховувати характер, що очищається. Наприклад, є велика різниця між тим, як очистити сковороду від нагару і як очистити емальовану каструлю. Чавунну сковороду можна відчистити за допомогою порошкоподібного кошти, а каструлі воно зашкодить. Повертаючись до питання очищення плити, слід також згадати, що дрібні деталі або важкодоступні місця, як наприклад, поглиблення поворотних ручок, можна чистити за допомогою старої зубної щітки. Зазвичай ці місця просто забруднені жиром, тому їх можна промивати підручним миючим засобом.

 • . 4

  Оскільки мова зайшла про очищення нальоту, то слід розповісти і про те, як почистити праска від нагару. Для спрощення цієї процедури існує невеликий секрет. Перед тим як приступити до чищення, забруднену поверхню трохи прогрівають і натирають господарським милом. Воно змішується з нагаром, утворюючи суміш, яку можна зняти навіть простим ножем. Але робити це потрібно акуратними, плавними рухами. І ще одна порада: для того щоб було легше прибирати нагар з плити, каструль, сковорідок і другий кухонного начиння, то найкраще робити це якомога частіше. Завдяки такому догляду нагар не встигатиме затвердіти і розростися, що в свою чергу спростить завдання, як його зняти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :