Як прибрати наліт з зубів?

як прибрати наліт з зубів ?

Вам знадобиться
 • Зубна щітка
 • Порошкова паста
 • Ультразвукова чистка зубів
Інструкція
 • . 1

  Час від часу багато людей помічають, що колір та стан їх зубів погіршується. Це пояснюється кількома факторами. Перше, не регулярне чищення зуби після їжі. По-друге, куріння. Всі ці фактори з часом проявляються у вигляді жовтих зубів і неприємного запаху з рота.

 • . 2

  Для початку потрібно з’ясувати, чому відбувається утворення зубного нальоту. Крім порушення режиму чищення зубів і куріння також існують і інші причини, наприклад, надмірне вживання кави, вина або темного чаю. Все це призводить до появи потемніння на зубній емалі. У зв’язку з цим бажано зменшити кількість споживання даних напоїв і почати готуватися до видалення нальоту з зубів.

 • . 3

  Напевно, у кожної людини, яка страждає цією проблемою, з’являється думка про те, як прибрати наліт з зубів в домашніх умовах. Обумовлено це тим, що деякі люди просто бояться йти до стоматолога. Для видалення нальоту потрібно нормалізувати режим чищення зубів, а також навіть збільшити частоту даного процесу. Рекомендується чистити зуби після кожного прийому їжі, щоб більш-менш зменшити ступінь зубного нальоту. В даний час популярно використовувати для видалення темного нальоту порошкову пасту. Проте варто відзначити, що при використанні такої пасти зуби, звичайно, стануть білішими, проте їх здоров’я набагато погіршиться. Взагалі зняти наліт з зубів будинку буде не найкращим рішенням. Тому потрібно перебороти свій страх і піти до стоматолога.

 • . 4

  Якщо людина вирішується піти до стоматолога, то йому слід підібрати найкращий спосіб видалення зубного нальоту. Одним з таких методів є зняття нальоту ультразвуком. Цей спосіб з’явився ще близько 5 років тому. Він замінив багато хворобливі процедури з видалення нальоту, після яких не хотілося йти до стоматолога мінімум рік. Для прикладу згадати навіть таку «страшну» процедуру, коли темний наліт з поверхні зуба видаляли спеціальним гачком, що було не тільки дуже болісно, але й шкідливо як для самих зубів, так і для ясен.

 • . 5

  Зараз майже в кожній нормальній лікарні є обладнання, яке дозволяє видаляти зубний наліт ультразвуком. За допомогою його ультразвукової вібрації наліт із зубів, ніби сам звідти «сповзає». Плюсів у цього способу багато. Ультразвук видаляє наліт не тільки з видимих, але і важкодоступних місць зуба. Поряд з цим ультразвук абсолютно не небезпечний для зубної емалі. Після проведення даної процедури зуби починають краще приймати поживні речовини і як результат, додатково зміцнюються. Звичайно, щоб видалити зубний наліт за допомогою ультразвуку доведеться трохи переплатити, проте це, безумовно, варто того, адже протягом всієї процедури пацієнт практично не відчуває болю і в результаті отримує максимальний результат.

 • . 6

  Звичайно, щоб не допускати утворення зубного нальоту необхідно ретельно стежити за станом своїх зубів. Щоб прибрати зубний камінь доведеться витратити багато часу і терпіння. Хоча це не обов’язково робити при нальоті. Можна просто піти на відбілювання для того, щоб надати зубам бездоганний зовнішній вигляд.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :