Як прибрати парафін з тканини? Як прибрати віск з рушника?

як прибрати парафін з тканини ? як прибрати віск з рушника?

Вам знадобиться
 • Медичний спирт
 • Скипидар
 • Засіб для миття посуду
 • Ватна паличка
 • Гострий ніж
 • Лід (морозильна камера)
Інструкція
 • . 1

  Як прибрати віск з тканини, не пошкодивши її і не зіпсувавши улюблений предмет гардероба, допоможуть відповісти деякі корисні поради. Парафін є речовиною, від якого не так легко позбутися. Просто прання з отбеливающими засобами мало. Парафінові плями слід виводити за допомогою, наприклад, медичного спирту. Необхідно взяти ватяну паличку, попередньо обмокнув її в спирті, і акуратно потерти зіпсоване місце. Парафін повинен легко відокремитися від тканинної поверхні.

 • . 2

  Якщо ж спирт не дає результатів, варто спробувати застосувати скипидар або очищений бензин. Потрібно докласти до виворітної сторони тканини серветку або шматочок ганчірочки і, взявши миючу поролонову губку, терти парафиновое забруднення. В результаті, віск повинен розчинитися під дією даних речовин. Звичайно, наступним кроком стане прання з хорошим порошком в пральній машині.

 • . 3

  Досить велика пляма парафіну можна видалити іншим способом. Потрібно зрізати виступаючі шматочки воску звичайним ножем, а після докласти до забруднених місцях вбираючі серветки. Вони максимально видалять парафін з тканини, а що залишилися сліди візьме на себе прання в машинці з застосуванням кондиціонера для білизни. Парафін на тканини найкраще видаляється при низькій температурі. Наприклад, можна спробувати покласти зіпсовану тканину на кілька годин в морозилку. Далі слід видалити замерзлий парафін за допомогою ножа або щітки. Не варто забувати, що після такої операції прання з хорошим пральним порошком обов’язкове.

 • . 4

  При парафінових плямах також рекомендується замочити тканину в гарячій воді на 30 — 60 хвилин (ні в якому разі не залишати річ в окропі, вода не повинна бути надмірно гарячої). У деяких випадках парафін розчиняється або відділяється від тканини. Пізніше потрібно потерти плями з милом і ретельно прополоскати тканину. Не багато хто знає, що позбутися такого настирливого забруднення можна і за допомогою будь-якого засобу для миття посуду. При виборі цього способу потрібно нанести товстий шар рідини і залишити річ в такому вигляді на цілу ніч. З ранку можна спробувати видалити плями щіткою для одягу, а потім, звичайно ж, прополоскати в теплій воді.

 • . 5

  Слід сказати пару слів про можливість видалення парафінових плям з килима або різних килимових поверхонь. У такому випадку існує тільки один спосіб. Необхідно насипати в мішечки великі шматки льоду з морозильної камери і покласти вийшов пакет на воскове забруднення на килимі. Через деякий час парафін замерзне і його можливо буде легко видалити, наприклад, маленьким молоточком. Такі домашні методи допоможуть не тільки видалити парафін з одягу або тканини, але й остаточно не зіпсувати річ застосуванням хімічних засобів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :