Як прибрати піну з одягу швидко?

як прибрати піну з одягу швидко?

Вам знадобиться
 • Гострий ніж
 • Розчинник монтажної піни для тканини
 • Щітка
 • Ганчірочка
Інструкція
 • . 1

  Багато будівельників-самоучки, часто стикаються з такою проблемою, коли піна, призначена для монтажу, потрапляє на одяг. Скільки переживань з цього приводу відчувають люди! Відтерти ці плями, часто, не так вже й легко! Ну, а правда, як прибрати піну з одягу, якщо працюєш з цим монтажним матеріалом вперше? Однак, способи очищення одягу є і в цій публікації будуть перераховані деякі з них. Зрозуміло, що прибрати краплі піни з одягу, що не настільки просто, як прибрати піну з дверей. Але, завжди існують способи досягнення, поставлених цілей.

 • . 2

  Існує думка, що прибрати піну для монтажу з одягу, після того, як вона вже висохне, неможливо. Але це не так, що ізолює піна, остаточно очищається, як до, так і після свого висихання. Головне, необхідно правильно підібрати засоби для цих цілей. Наприклад, професіонали, які знають, як відчистити піну з будівельною роби, кажуть, що для цих цілей не можна використовувати ацетон і розчинники. Пляма, може бути і зійде, однак, якась частина піни залишиться глибоко в одязі і вже після, під дією сонячного світла, на ній можуть проявитися ці плями.

 • . 3

  Скільки б не замочувалася річ в мильному розчині і скільки б не використовувався пральний порошок, нічого не зміниться. Щоб видалити піну з тканини, необхідно використовувати спеціальні засоби, для очищення речей. Це приблизно також, як відмити руки від піни. Здається звичайне мило допоможе, а виявляється, що не так-то все і просто. Перед нанесенням спеціального очищувача, потрібно підготувати матеріал. Гарненько, і в той же час, акуратно, пошкребти тканину ножем, щоб прибрати, як можна більше піни. Робиться це обережно, інакше, якщо матеріал буде зачеплений, він порветься.

 • . 4

  Після чищення, можна наносити спеціальний очищувач від піни. Але і тут можуть очікувати підводні камені. У більшості випадків, до складу будь-якого очищувача, входить ацетон, саме тому не варто втирати його в тканину. Достатньо залишити речовина на матеріалі хвилин на двадцять, а вже потім, обережно видалити залишки піни, щіткою. Бувають випадки, коли не вдається за один раз прибрати пляма. У цьому випадку, потрібно нанести очищувач ще раз, при цьому треба стежити за станом тканини. Якщо вона залишається, як і колись, тобто не псується, можна трохи збільшити час впливу на неї розчинника. В іншому випадку, навпаки зменшити цей час. Коли пляма повністю зникне, річ слід, або промити водою, або протерти вологою ганчірочкою. Через те, що піна не легко видаляється з одягу, варто розпитати фахівців про те, який пістолет для піни, як вибрати. Краще такий, який не маже і не капає.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :