Як прибрати після ремонту пил і будівельне сміття: 5 рад

як прибрати після ремонту пил і будівельне сміття: 5 рад

Вам знадобиться
 • Пилосос
 • Волога ганчірка
 • Шовкова ганчірочка
Інструкція
 • . 1

  Ремонт, це слово викликає безліч позитивних вражень, наприклад: краса, нововведення, творчий підхід до дизайну. Але ремонт це ще й колосальна праця з прибирання приміщень. Цемент, штукатурка, дерев’яні опилки і багато іншого залишає велику кількість дрібного пилу, особливо важкою у прибиранні.

 • . 2

  Питання: «як прибрати після ремонту?», — Виникав у багатьох. Деякі вважаю за краще використовувати спеціальне обладнання, інші користуються традиційними засобами. Хочеться виділити п’ять основних пунктів збирання: Повністю звільнити кімнату (від меблів і пристосувань будівництва); Прибрати весь габаритний сміття (залишки мішків, ящиків, пакетів і т. п.); Пропилососити кімнату; Ретельно вимити поли і стіни (якщо матеріал дозволяє це робити ) від пилу; Ще раз все витерти сухою шовкової ганчіркою.

 • . 3

  Ці поради відмінно підходять для комплексного ремонту житлової кімнати, тому як, зробити ремонт підлоги, не зачіпаючи стіни, практично неможливо. Зрив старих дерев’яних підлог, лом бетону, заливка нового матеріалу або кріплення USB плит, створюють багато пилу. Вся пил осідає на стінах і стелі, відмити її практично неможливо. Саме тому рекомендують проводити ремонт в комплексі.

 • . 4

  Кілька іншого підходу вимагає ремонт нежитлових приміщень. Тут можна дозволити ремонт окремих елементів конструкції і бути менш скрупульозним в прибиранні. Як зробити ремонт на дачі не варто і пояснювати. Ремонт таких приміщень, як правило, проводиться своїми силами і зводиться до забезпечення комфорту в стилі мінімалізму. При цьому достатню увагу приділяється прибиранню і позбавлення від пилу, відь на дачу їздять відпочивати і набиратися здоров’я.

 • . 5

  Ремонт приміщень громадського користування ще простіше. Тут важливо естетична складова. Наприклад, як зробити ремонт в під’їзді? Досить гарно пофарбувати стіни, поставити квіти на сходових маршах і будинок набуває нове життя. Якщо ще й поштукатурити стіни, оновити вікна і перила, будинок стане ідеальним. Вологого прибирання таких приміщень, також варто приділяти належну увагу, пил і бруд з взуття може осідати в наших легенях.

 • . 6

  З житлових приміщень, особливу увагу слід приділити кухні. Якщо кухня велика, грає роль тільки фантазія і вміння, а от, як зробити ремонт маленької кухні, відповість не всякий. Тут знадобляться неабиякі дизайнерські здібності, при цьому вартість самого ремонту буде мінімальною. Творчий підхід, терпіння і акуратність запорука гарного ремонту. А скрупульозність і ретельність прибирання, запорука здоров’я та естетичного задоволення після будь-якого ремонту.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :