Як прибрати пивний живіт у чоловіків?

як прибрати пивний живіт у чоловіків?

Вам знадобиться
 • Живіт
 • Поради
Інструкція
 • . 1

  Красива атлетично складена фігура — символ людини, яка досяг успіху в цьому житті. До цього прагнуть, але не у всіх це виходить, можливо, тому сьогодні вже нікого не дивує чоловік з великим животом. Однак це не тільки не естетично, але ще й небезпечно для здоров’я. Багато хто цікавиться: як прибрати пивний живіт в домашніх умовах? Це цілком можливо, головне — мати величезне бажання і силу волі.

 • . 2

  Перш ніж починати боротьбу з даною проблемою, необхідно зрозуміти причину, по якій з’являється пивний живіт. Це може бути наслідком декількох чинників: неправильного харчування, сидячого способу життя, гормонального збою або хвороб внутрішніх органів. І якщо з останніми двома допоможе впоратися тільки лікар, то перші два можна усунути власними силами.

 • . 3

  Що стосується правильного харчування, то це зовсім не означає, що допомогти може тільки жорстка дієта, головне — це виключити зі свого раціону продукти, що викликають метеоризм, бродіння в кишечнику, а так само сприяють відкладанню жиру . Потрібно виключити всі солодощі, випічку, хліб, макарони, напівфабрикати, ковбасу і картоплю. Намагатися, щоб кожен день на столі були фрукти, овочі, злаки, нежирні сорти м’яса і риби. А найголовніше — потрібно забути про пиво і міцні алкогольні напої. Алкоголь руйнівно діє на мікрофлору кишечника, викликає метеоризм, здуття, і до того ж провокує апетит. Кожен прожитий день повинен закінчуватися склянкою кефіру або несолодкого йогурту.

 • . 4

  Багато не мають можливості ходити в спортзал, але спортивні тренування обов’язково повинні бути у житті будь-якої людини. Як прибрати пивний живіт у чоловіків в домашніх умовах за допомогою вправ? Звичайно, не потрібно відразу закуповувати гантелі та тренажери пачками і гойдатися будинку до упаду, різка навантаження може не найкращим чином позначитися на здоров’ї, все має бути в міру. Краще починати з легких аеробних тренувань, таких як біг або спортивна ходьба, вони допоможуть не тільки запустити процес спалювання жиру, але і поліпшити роботу серця, судин, всіх органів і систем, а так само підготують організм до правильного схудненню.

 • . 5

  Як позбутися від жиру на животі? Звичайно ж, прибрати живіт можна тільки за допомогою вправ на прес. Але одних підйомів тулуба з положення лежачи буде недостатньо, м’язи в цій області дуже легко звикають до навантажень, тому позбавляти від жиру потрібно комплексно, поєднуючи вправи на прес з вправами на баланс, рівновага, які широко представлені в йозі і пілатес. Вправи зі швейцарським м’ячем допоможуть залучити до роботи м’язи-стабілізатори та пласти м’язів, глибоко залягають в тілі. Добре зарекомендував себе ролик для преса. Судячи з відгуків, він дійсно допомагає прибрати пузо і домогтися виразного рельєфу.

 • . 6

  І завжди потрібно починати тренування з найслабкішою групи — м’язів нижнього преса. Тому як якщо залишити їх на фінал тренування, коли організм вже втомився, більше буде навантажуватися верхній прес, який і так достатньо сильний. Добре прокачати м’язи нижнього преса можна за допомогою підйому ніг у висі. Людині, хоч трохи спортивно підготовленому, корисно виконувати підйоми на шведській стінці. Якщо такої можливості немає, можна виконувати махи ногами, зігнутими в колінах.

 • . 7

  Підтягти живіт і схуднути можна так само за допомогою масажу, він же допоможе м’язам розслабитися після тренувань. Масаж, сауна, правильне харчування і спорт — ось 4 складових, здатних допомогти в боротьбі за ідеальну фігуру і здоров’я.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :