Як прибрати подряпини на кожзамі?

як прибрати подряпини на кожзамі ?

Вам знадобиться
 • Маркер під колір шкірозамінника
 • Прозорий лак
 • Кілька клаптів тканини
 • Паяльник
Інструкція
 • . 1

  Будь-які пошкодження, забруднення і подряпини псують зовнішній вигляд виробу, в тому числі і замінника шкіри. Будьте обережні у використанні шкірозамінника, оскільки, глибокі подряпини і порізи виправити неможливо і виріб втратить свою придатність, або ж буде необхідно замінити в ньому цілі деталі. Як прибрати подряпини на кожзамі, якщо вони дрібні? Є кілька варіантів.

 • . 2

  Ретельно очистіть поверхню від забруднень. Це можна зробити клаптем мокрою, м’якої тканини, обсушити матеріал. Купуйте маркер, який схожий з кольором вашого вироби із замінника шкіри. Нанесіть тонкі лінії вздовж подряпин і дайте засобу висохнути. Перевірте, чи достатньо добре були зафарбовані подряпини і за необхідності повторіть процедуру.

 • . 3

  Ретельно змийте забруднення, тим самим очистивши поверхню. Обсушити кожзам. Купуйте прозорий лак для нігтів і розкрийте подряпану поверхню тонким шаром лаку. Зачекайте, щоб кожзам висох. Якщо результату вас влаштує, то повторювати процес не потрібно. За необхідності можете розкрити поверхню лаком ще раз.

 • . 4

  Ви можете також запаяти тріщину, проте слід бути обережним. Для того щоб не зіпсувати виріб, краще перевірте реакцію свого шкірозамінника на паяльник на непомітною частини або запасному шматочку. Якщо кожзам спаивается між собою, то можна використовувати цей метод, а якщо відразу прогорає, напевно, не варто, а то буде вже не подряпина, а дірка.

 • . 5

  Як закрити подряпину на шкірі? Тут справа йде простіше, ніж з кожзамом. Натріть шкіряний виріб оливковою олією, робіть це круговими рухами. Оливкова олія додасть шкірі гнучкості, і вона сама позбавиться від пошкоджень. Воно злегка розтягне шкіру і згладить дрібні подряпини. Інший метод: втирайте в шкіру крем для взуття відповідного кольору, він дуже добре згладжує подряпини і розм’якшує шкіру. Для втирання крему використовуйте тампон-аплікатор з бавовни.

 • . 6

  Після цього, витріть насухо оброблену частину шкіри. Ще, можна згладити подряпини, змочуючи бавовняною тканиною пошкоджені ділянки шкіри. Тканина не повинна бути занадто мокрою, вона повинна залишати після себе мокрий слід. Зволожуйте тканину і наносите її на пошкодження до тих пір, поки шкіра не згладить тріщинки. Увімкніть праску, покладіть на подряпану шкіру мокрий шматок тканини і пригладьте мокру тканину до шкіри. Завдяки волозі і дії тепла подряпини згладяться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :