Як прибрати подряпини з металу?

як прибрати подряпини з металу ?

Вам знадобиться
 • Губка без ворсу
 • Спрей-поліроль
 • М’яка ганчірка
 • М’яка щітка
Інструкція
 • . 1

  Рекомендації з видалення подряпин з нержавіючого металу. Дуже важливо під час усувати подібні пошкодження, так як вони можуть зруйнувати тонкий оксидний шар, який служить захистом від корозії. Це може привести метал до непридатності до застосування. Як прибрати подряпини з металу? По-перше, необхідно видалити Вапняковий наліт з поверхні нержавіючого метала. Якщо забруднення не сильний, вони легко видаляються клаптем сухої тканини.

 • . 2

  Якщо ж потрібно провести глибоке очищення, обробіть нержавійку губкою змоченою 9% оцтом. Перевірте, якість проведеної роботи. По-друге, перегляньте поверхню стали на кількість подряпин і пополіруйте спеціальним полиролем, придбаним в спеціалізованому магазині. По-третє, ретельно протріть метал губкою, яка не має ворсової поверхні. Не робіть кругових рухів, переміщайте губку вздовж металу. Це допоможе не пошкодити інші ділянки металу.

 • . 3

  Особливо, будьте уважні, якщо натираєте матову поверхню. По-четверте, дайте просохнути відполірованого вперше металу. Повторіть розпорошення спрею, щоб він заповнив дрібні подряпини і повторіть процедуру натирання поверхні металу використовуючи губку без ворсу. Подряпини на металі автомобіля прибираються зовсім іншим способом. Якщо подряпини не глибокі, то їх можна видалити за допомогою полироля з абразивом.

 • . 4

  Необхідно заїхати в тепле приміщення, наприклад гараж, тому що температура повітря повинна бути не нижче 10 градусів за Цельсієм. Для цього потрібно ретельно очистити поверхню автомобіля від забруднень, просушити метал і відполірувати полиролем, купленому в спеціалізується магазині. Повторювати процедуру слід кілька разів, поки подряпини не стануть невидимими, гострі кути зрівняються, а поверхня заповниться і стане плавною.

 • . 5

  Якщо автомобіль отримав сильні пошкодження поверхні, то необхідно звернутися до фахівців в поліровці. Вони роблять цю роботу в кілька етапів, в середньому справляючись протягом одного робочого дня. Кількість етапів, фахівці визначають індивідуально, все залежить від складності пошкодженої поверхні і відповідно з цим автомобіль залишиться в ремонті на певний час.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :