Як прибрати подряпини з пластмаси?

як прибрати подряпини з пластмаси ?

Вам знадобиться
 • Шліфувальна машина
 • Абразивна паста
 • Наждачний папір
 • Грунтовка для пластику
 • Дрантя, вода, лак, ацетон
Інструкція
 • . 1

  Навіть якщо ви супераккуратной і дуже дбайливо звертаєтеся з усіма своїми речами, це не застрахує вас від можливої появи подряпин на тому чи іншому виробі. І якщо, припустимо, на дереві або металі подряпини не мають великого значення, оскільки від них легко позбутися, причому зробити це безслідно, то ситуація з пластмасою багатьох ставить у глухий кут: по-перше, це дуже часта хвороба пластмасових деталей, по-друге, прибрати їх з пластику буде значно важче.

 • . 2

  Особливо багато неприємностей у цьому сенсі доставляють подряпини на різних деталях автомобіля, враховуючи те, як дорожать своїми четирехколесними друзями автолюбителі. Ось тому вони часто стурбовані питанням, як прибрати подряпини з пластмаси. Зрозуміло, при появі серйозних дефектів на пластмасових поверхнях доведеться звертатися до фахівців, а от прибрати дрібні недоліки можна і самому. Як же це зробити?

 • . 3

  Для початку готуємо поверхню до вимушеного ремонту. Якщо це можливо, природно, потрібно відокремити пошкоджену деталь від решти механізму, гарненько очистити її від бруду і пилу, потім ретельно промити. Якщо ж виріб покрито фарбою, її доведеться видалити за допомогою наждачного паперу або шліфувальної машини, причому тільки в тому місці, де присутня дефект. Потрібно намагатися не залишати на місці обробки шорсткостей.

 • . 4

  Після затірки поверхню потрібно обов’язково знежирити, це легко зробити з допомогою звичайного ацетону. Не мудруючи лукаво, просто змочуєте їм ганчір’я і протираєте оброблену частину поверхні, тільки перевірте, щоб робоча ганчірочка не мала ворсу. Після закінчення цієї процедури можна констатувати, що поверхня повністю очищена і готова до подальшої обробки.

 • . 5

  Тепер черга за особливою грунтовкою для пластику. Якщо вона зроблена у вигляді спрею, потрібно просто бризкати нею на робочу поверхню, якщо ж грунтовка представлена в рідкому вигляді в пляшці, доведеться використовувати для її нанесення губку або кисть. Головне на цьому етапі — уникнути на оброблюваної поверхні грудочок і прилипання сміття. Як правило, грунтовка наноситься двічі, з проміжним висиханням кожного шару. Якщо видно необхідність, можна нанести і третій шар.

 • . 6

  Після повного висихання, можна продовжити. Тепер ви вже розумієте, як видалити подряпини з пластмаси, оскільки загальна картина вже почала вимальовуватися. Ще раз обробляємо поверхню дуже дрібним наждачним папером, а потім — знову ацетоном. Тепер офарблюємо пластик в потрібний колір. Зрозуміло, потрібно вкрай ретельно підбирати відтінки, щоб не було дуже помітного розходження між кольором обробленої деталі і кольором основного виробу.

 • . 7

  Наносити фарбу потрібно в кілька тонких шарів, з попереднім висиханням кожного попереднього шару. Якщо виріб має занадто рифлену, фігурну поверхню, яку буде неможливо обробити наждачним папером унаслідок псування вироби, можна скористатися спеціальним феном для розм’якшення пластмаси деталі і подальшого її склеювання з основною поверхнею. Правда, такий спосіб досить складний і вимагає навички, якщо, звичайно, ви не хочете просто зіпсувати виріб.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :