Як прибрати подряпини з холодильника?

як прибрати подряпини з холодильника ?

Вам знадобиться
 • Шпаклівка і шпатель
 • Емалева фарба
 • Спирт або бензин
 • Наждачний папір
 • Коректор для тексту
 • Лак для нігтів
Інструкція
 • . 1

  Якщо холодильник покритий фарбою, то для видалення подряпини з нього потрібно спочатку за допомогою наждачного паперу зачистити поверхню. Це необхідно для того, щоб зняти з пошкодженої ділянки шар фарби. Потім потрібно обробити ділянку бензином або спиртом, тим самим знежиривши поверхню. Після цього можна наносити шар шпаклівки. Коли вона висохне, можна приступати до фарбування. Дуже важливо правильно підібрати фарбу, адже вона повинна поєднуватися з «рідною» як за кольором, так і за фактурою. Взагалі, можна використовувати емалеві фарби або акрилові. Але останнє менш стійкі, так що повторне пошкодження може знову завдати шкоду зовнішньому вигляду холодильника.

 • . 2

  Як прибрати подряпини з холодильника іншими способами? Так, якщо подряпина не дуже велика і не дуже помітна, то можна її замаскувати за допомогою спеціального маркера, яким усувають подряпини на автомобілях. Звичайно, таке пристосування коштує не надто дешево, але зате користуватися ним легко і просто.

 • . 3

  Існують і інші методи усунення подряпин — менш витратні, але при цьому прості. Так, можна скористатися, наприклад, коректором для тексту. Але перед маскуванням дефектів потрібно переконатися, що кольори збігаються — інакше місце подряпини на холодильнику буде помітно виділятися. Крім того, наносити коректор потрібно акуратно і поступово. Для початку вистачить одного не надто товстого шару, а після його висихання при необхідності можна нанести і другий. Але цей метод передбачає недовговічність і невелику зносостійкість, тому варто приготуватися до того, що шар потрібно буде періодично оновлювати.

 • . 4

  Чи можна пофарбувати холодильник олійною фарбою? Ні, адже вона відрізняється від тих, які зазвичай застосовуються. А ось лак для нігтів використовувати цілком можна, якщо правильно вибрати фактуру і відтінок. Це ще один простий і мінімально витратний спосіб усунення дефектів. Потрібно нанести один шар лаку, дати йому висохнути, а потім можна наносити другий. Лак тримається не дуже довго, тому варто берегти місце подряпини або ж іноді повторювати процедуру фарбування.

 • . 5

  Останній метод усунення подряпин — вельми оригінальний, і призначений, скоріше, для ледачих або дуже зайнятих людей, а також для тих, хто сумнівається у своїх силах. Отже, потрібно відправитися в магазин і придбати там. . . магніт або наклейку. Природно, наклеювати їх потрібно на місце подряпини. Таким чином, дефект буде приховано, а холодильник оновиться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :