Як прибрати пухлину з обличчя після сліз?

як прибрати пухлина з особи після сліз?

Вам знадобиться
 • Лід
 • Огірок
 • Пакетики чаю
 • Картопля
 • Контрастний потік
Інструкція
 • . 1

  Сльози — це майстерне жіноча зброя, однак, як правило, після них залишається набряклість під очима, яка помітно псує спокусливий зовнішній вигляд. Але як повернути свою колишню привабливість, і як прибрати пухлину з обличчя після плачу? Варіантів безліч, але першим ділом важливо побризкати обличчя прохолодною струменем, а після протягом трьох хвилин влаштувати для нього контрастний душ, який дуже скоро усуне припухлість під очима.

 • . 2

  Якщо неприємність сталася вдома, і виникла необхідність усунення набряклості обличчя, можна використовувати заварні пакетики чаю, які змочити в кип’яченій воді і накласти на кілька хвилин на область очей. Вже через п’ять хвилин після виконання процедури від припухлих очей і сліду не залишиться, зате шкіра після таких примочок стане пружною і підтягнутою. Батькам, у яких ростуть маленькі діти, також буде цікаво, як прибрати пухлина після удару.

 • . 3

  Крім того усунути припухлість очей допоможуть і спеціальні вправи, виконання яких не займає багато часу. Так, рекомендується обертати шкіру очей за годинниковою стрілкою протягом пари хвилин, а потім кілька разів різко заплющити і розплющити очі. Також не завадять легкі поплескування по століть і розтирання болючих мішків. Однак виконувати всі вправи потрібно акуратно, щоб і без того запалена шкіра навколо очей не набула ще гірший зовнішній вигляд.

 • . 4

  Лід в даному питанні є універсальним засобом, який також сприяє вирішенню проблеми, як зняти пухлина від укусу. Необхідно накласти пару кубиків на кожне око, в результаті чого спостерігається стрімкий відтік скопилася рідини та уповільнення кровообігу. Вже через пару хвилин такої процедури реально позбутися плаксивого зовнішнього вигляду. Після усунення кубиків льоду воду з обличчя краще не прати рушником, а дати їй висохнути природним шляхом.

 • . 5

  Холодні скибочки свіжого огірка також допоможуть позбавитися від некрасивою набряклості очей після сліз. Для цього необхідно відрізати пару кружечків огірка і покласти їх в морозильник хоча б на 10 хвилин, після чого розмістити на очах, даючи ніжній шкірі остаточно охолонути. Аналогічним способом можна використовувати і десертні ложки, також охолоджені в морозильнику.

 • . 6

  Як швидко зняти пухлина ще? На великій тертці натерти сиру картоплю, а готову кашку розділити порівну на дві «гірки». Кожну частину помістити в марлю, зав’язати ниткою, а отриманий мішечок накласти на область очей. Такий холодний компрес виконувати протягом 15 хвилин, після чого побризкати обличчя прохолодним потоком води, і припухлість очей стане менш помітною.

 • . 7

  Підсумувавши, можна зробити висновок, що пухлину можна швидко усунути виключно під впливом холоду, проте багато лікарські рослини також здатні загальмувати перебіг патологічного процесу. Також можна отримати корисну інформацію, як зняти пухлина з ноги.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :