Як прибрати розтяжки після пологів: народні засоби?

як прибрати розтяжки після пологів : народні кошти?

Вам знадобиться
 • Цукор
 • Сіль
 • Ефірні олії
 • Рослинна олія
Інструкція
 • . 1

  Жінка, якій довелося пізнати щастя материнства, стикається з певними проблемами, які псують її фігури. Однією з найпоширеніших неприємностей, яка може очікувати новоспечену маму, є розтяжки. Але, незважаючи на наявність такого недоліку, його можна виправити. Для того, щоб вирішити проблему, як прибрати розтяжки після пологів, не обов’язково купувати дорогі засоби, цілком можна обійтися і народними методами. Проте варто відразу зазначити, що миттєво чудо не відбудеться. Щоб отримати результат доведеться постаратися і впродовж довгого часу займатися ліквідацією настала проблеми.

 • . 2

  Відмінно допомагає позбавитися від розтяжок такий склад. Грам муміє змішується з ложкою води, але обов’язково кип’яченою. Потім цей склад потрібно змішати з дитячим кремом. Отримана маса втирається щодня в ті ділянки шкіри, на яких є розтяжки. Поряд з цим методом, необхідно проводити процедуру масажу. Для цього можна скористатися маслами. Масажуються потрібні ділянки тіла за годинниковою стрілкою, починаючи знизу вгору. Результат залежатиме в першу чергу від того, наскільки регулярно проводитися дана процедура.

 • . 3

  Розтяжки після пологів народні засоби, з якими справляються не гірше промислових, можна прибрати і за допомогою наступного засобу. Змішується в одній ємності склянка солі, стільки ж цукру і половинка склянки рослинного масла. Під час масажу цей засіб можна використовувати замість ефірних масел. Якість проведених процедур з використанням народних коштів залежить більшою мірою від того, наскільки регулярно і довго проводяться заходи.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :