Як прибрати щілину між передніми зубами?

як прибрати щілину між передніми зубами?

Вам знадобиться
 • Рада стоматолога
 • Брекет-система
 • Вініри
 • Реставрація зубів
 • Капи
 • Сточування емалі
Інструкція
 • . 1

  Капи. Зі щілиною між зубами миряться далеко не всі, але сьогодні кожен бажаючий може виправити цей дефект, було б бажання. З питанням про те, як прибрати щілину між передніми зубами, потрібно звернутися до стоматолога, він зможе порекомендувати оптимальний метод, який дасть хороший результат. Найбільш щадним методом є прозорі пластикові капи, вони робляться за індивідуальним зліпком і мають приємний зовнішній вигляд. Але тільки носити їх треба цілий день, знімаючи на час прийняття їжі. Капи мають масу достоїнств, і одним з них є те, що вони практично невидимі, також їх можна поєднувати і з відбілюванням і вирівнюванням зубів. До носінню капи людина звикає досить швидко, і вона не доставляється йому дискомфорту.

 • . 2

  Реставрація зубів. Варто відзначити, що щілина між передніми зубами, можна легко прибрати і за допомогою художньої реставрації, потрібно тільки звернутися до хорошого терапевта, який підбере композит ідеально відповідний до кольору емалі. Після цього він просто наростить відсутні стінки відповідним фотополімером, а після його затвердіння можна буде оцінити результат.

 • . 3

  Однак даний спосіб маскування діастеми підходить не всім, так як зробити її непомітно можна тільки при невеликої щілини. Звичайно, незаперечною перевагою реставрації є її швидкість, адже вже через годину можна буде насолоджуватися бездоганною посмішкою. Але, тим не менше, згодом потрібно проявляти обережність і не вживати сильно жорстку їжу, щоб результат роботу не залишився на ній

 • . 4

  Брекети. Якщо диастема є справжньою проблемою, то можна вдатися до брекетів, проте даний спосіб не всім зручний, оскільки з ними потрібно буде ходити не менше року, а в деяких випадках про до 2 років, а потім ще доведеться півроку носити капу, щоб зуби не повернулися на свої місця. Крім цього брекети викликають дискомфорт при спілкуванні, і не завжди виглядають естетично, якщо, звичайно, це не дорога система останнього покоління, та й ціна на них досить висока, що не кожному по-кишені.

 • . 5

  Також слід знати, що перед установкою брекетів потрібно буде вилікувати всі зуби, інакше картина може тільки посилитися. Не варто забувати і про те, що брекет-система потребує коригування і заміни зношених частин і ретельного догляду, інакше після її зняття потрібно буде лікуватися від карієсу. Тому перед установкою брекетів потрібно добре подумати і зважити всі «за і проти», щоб згодом не кидати лікування на півдорозі.

 • . 6

  Вініри. Коли щербинка не дає спокою, а носити брекети не хочеться, слід розглянути варіант, який передбачає носіння вінірів, даний метод ставитися до протезування і дає просто приголомшливий результат без болю і дискомфорту. Вініри являють собою тонкі фарфорові пластинки, які прикріплюються стоматологом на зовнішню сторону передніх зубів. Вони прекрасно приховують щілину, а також робить непомітними дефекти на емалі.

 • . 7

  Ось тільки у даної процедури є один істотний недолік — перед тим як стоматолог наклеїть вініри, він повинен сточити частина емалі на передніх зубах, а на таку жертву готовий далеко не кожен, та й вартість у виниров недешева. Вибираючи спосіб щодо маскування щілини між зубами, слід добре все зважити, можливо, цей косметичний дефект і не варто таких жертв і з ним цілком можна жити нормальним життям.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :