Як прибрати складки на спині без шкоди для здоров’я?

як прибрати складки на спині без шкоди для здоров'я?

Вам знадобиться
 • Повороти корпуса тіла
 • Прогибание спини
 • Нахили
 • Вправи для преса
Інструкція
 • . 1

  Красиве і атлетичне тіло, без грама жиру — це мрія багатьох дівчат і жінок. Але добитися ідеальної фігури, не займаючись спортом, — неможливо. Сидячи на дієті, можна домогтися зниження ваги, а займаючись спортом — ідеальної фігури. Щоб набрати зайву вагу, не потрібно ніяких зусиль, а ось скинути його дуже важко. Сидячий і малорухливий спосіб життя, шкідлива і калорійна їжа сприяють тому, що на тілі людини з’являються жирові складки. Найчастіше вони утворюються на стегнах, талії і спині. Багато представниць прекрасної статі не знають, як прибрати складки на спині і що для цього робити.

 • . 2

  Фізичні вправи — це найвірніший спосіб позбутися жирових відкладень. Для того щоб позбутися від складок на спині, існує кілька вправ. Перша вправа потрібно робити для того, щоб розігріти м’язи спини і не потягнути їх. Руки потрібно завести за спину і зчепити їх на попереку замком. Далі потрібно прогнутися вперед, щоб лопатки виявилися максимально наближені один до одного. Щоб м’язи розігрілися, потрібно виконувати прогини не менше 2 хвилин. Прибрати жирові відкладення на спині так само важко, як прибрати складки на животі. Це пов’язано з тим, що це самі малорухливі частини тіла. Та й вправ для того, щоб прибрати складки жиру зі спини, не так вже й багато.

 • . 3

  Повороти корпуса тіла — це ще один ефективний спосіб надати фігурі бажані рельєфи. При поворотах корпусу потрібно підняти руки на рівень шиї і зігнути в ліктях. Далі потрібно акуратно повертати корпус тіла в різні боки. Робити повороти потрібно плавно, без різких рухів. Як прибрати жирову складку на боках і при цьому робити вправи для м’язів спини? Це просто, потрібно лише додати до поворотів корпусу нахили назад і вперед. Це комплексне вправу потрібно виконувати не менше 3 хвилин у день.

 • . 4

  Прогибание корпусу — це ще один ефективний вправа, що допомагає позбутися жирових відкладень на спині. Для цього потрібно встати на коліна, впертися долонями в підлогу і спробувати максимально вигнути спину спочатку вгору, потім вниз. Робити цю вправу можна кілька разів на день, по 3 — 4 хвилини. Щоб схуднення проходило рівномірно, потрібно подумати про те, як прибрати складки під пахвами і жирові відкладення на животі. Для цього потрібно качати прес, завівши руки за голову. Ця вправа зміцнює м’язи живота і сприяє зменшенню жирових складок під пахвами.

 • . 5

  Для того щоб тіло постійно перебувало в тонусі і зміцнилися м’язи на ногах і сідницях, можна стрибати на скакалці. Скакалка — це найпростіший кардиотренажер, який благотворно впливає на загальний стан організму. Якщо дівчина почала активно худнути і займатися спортом, потрібно подумати і про те, як позбавитися від носогубних складок, які з’являються при різкій втраті ваги. Для цього потрібно щодня робити масаж обличчя і спеціальні маски, які додадуть пружність шкірі. І ще, не варто забувати про те, що для схуднення і позбавлення від жирових відкладень, потрібно не лише займатися спортом, але і вживати здорову та корисну їжу.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :