Як прибрати слід від праски: корисні поради

як прибрати слід від праски : корисні поради

Вам знадобиться
 • Додаткові знання
 • Трохи часу
 • Акуратність
Інструкція
 • . 1

  Усюди нас переслідують заголовки: «Корисні поради». Деякі поради виявляються дійсно корисними, інші, на жаль, немає. Проте, будь-яка жінка знає про деякі хитрощі, наприклад, як прибрати слід від праски. Розрізняють декілька видів таких слідів: підпалини і лискучі сліди. Позбавляємося від відмітини праски. Для початку потрібно з’ясувати, якого кольору пляма. Речі з темно — коричневими підпалинами врятувати, на жаль, не вдасться, а ось якщо слід блідо — жовтий, річ без праці можна відновити. Отже, для видалення слідів від праски потрібно приготувати таку суміш: підігріти 350 г шести відсоткового оцту, 50 г тальку і півтори крупно нарізані цибулини . Дати суміші охолонути, а поки вона остигає, виконати наступні маніпуляції: вичистити тканину пилососом, акуратно обробити її м’якою щіткою і змочити місце навколо підпалини водою. Тепер можна наносити остигнула суміш на відбиток. Після її висихання потрібно повторно пройтися по тканині щіткою. Позбавляємося від лискучих слідів. Речі з такими плямами обробляють виключно в сухому вигляді. Для початку слід приготувати розчин з столового оцту і води у співвідношенні 3: 1. Блискучу річ слід покласти на згорнуту махровий рушник, а на глянсове місце докласти марлю, змочену в оцтовому розчині. Прикласти до марлі праска і моментально прибрати його разом з марлею.

 • . 2

  Існують і інші сліди, які вимагають боротьби з ними. Як прибрати сліди від скотчу? З першого погляду це завдання може здатися досить складною, але це зовсім не так. Для видалення залишків від скотчу з різних поверхонь існує безліч засобів. Так, наприклад, відбиток від скотчу можна видалити за допомогою соняшникової олії, антістатіка, ацетону і навіть дитячих вологих серветок. Також існують спеціальні засоби для видалення слідів від цінників, які теж допоможуть.

 • . 3

  Все стикалися зі слідами від кулькової ручки. Отже, як видалити сліди кулькової ручки. Для цього потрібно розкласти забруднену річ на рівній поверхні, засипати пляма кухонною сіллю, а потім видавити сік одного лимона і випрати річ звичним способом. Також для видалення подібних плям використовують тальк, спирт, кисле молоко, засіб для миття вікон і звичайний ластик.

 • . 4

  Прийшов час перейти до питання, що хвилює мільйони жінок. Як прибрати сліди від дезодоранту? Прибрати свіжі сліди від дезодоранту можна досить легко, крапнувши на місце розлучення лимонним соком. А ось із застарілими плямами слід бути якомога обережнішими. Слід вивернути річ навиворіт і акуратно промокнути ватним диском, змоченим в нашатирному спирті. Більшість компаній, що випускають дезодоранти, допомагають своїм клієнтам, виробляють спеціальні дезодоранти, що не залишають слідів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :