Як прибрати сліди від дезодоранту: практичні рекомендації

як прибрати сліди від дезодоранту : практичні рекомендації

Вам знадобиться
 • Оцет
 • Марля
 • Чистий білий аркуш
 • Лимонний сік
 • Кухонна сіль
 • Тройной одеколон
Інструкція
 • . 1

  На кожній речі рано чи пізно з’являються плями, одні можуть виводиться легко, простий пранням, від інших позбутися дуже важко. На сьогодні, поширеною проблемою є плями на одязі від дезодорантів, хоча і виробники говорять про те, що плями не повинні залишатися. Найчастіше, помітні такі сліди на чорних речах, тому, щоб не викидати їх, слід знати, як прибрати сліди від дезодоранту. Найефективнішим способом є кухонна сіль, яку потрібно на 10 годин до прання втерти в тканину. Для кольорового одягу можна скористатися оцтом, який слід залишити на тканині на всю ніч, а потім просто випрати. Можна спробувати прибрати сліди дезодоранту і потрійним одеколоном, але не слід сильно його втирати, щоб не зіпсувати тканину.

 • . 2

  Плями можуть з’являтися навіть і при прасування, неприємні блискучі розводи, наприклад на брюках, тому й тут потрібно знати, як прибрати слід від праски. У цій проблемі також застосовується оцет, який розлучається в співвідношенні 1 до 3 з теплою водою. У цьому розчині потрібно замочити марлю і через неї пропрасувати місце, на якому залишився слід. Спочатку, вивести це пляма може не відразу, потрібно буде кілька разів змочувати марлю і воно тут же виведеться. Здається, що це дуже важкий слід, але виводиться він дуже просто і легко. Також, непогано допоможе в цій проблемі сік свіжого лимона, в якому вимочують марлю і проглаживают пляма. Іноді, виникають і плями від скотча, і тому, як прибрати сліди від скотчу також є поширеною проблемою.

 • . 3

  Сліди від скотча на тканині з’являються не так вже й часто, але якщо все ж так сталося, то потрібно пляма всього лише пропрасувати теплою, нагрітою праскою через чистий аркуш паперу. Після чого клей розтоплюється і залишається не так на тканини, а на аркуші паперу. А ось найпоширенішим плямою, яке з’являється на одязі будь-якої людини, незалежно від віку і статі — це чорнильна пляма. У школі, діти можуть випадково упустити ручку і описати одяг, так само і в університеті. На роботі, люди найчастіше носять ручки при собі, і в якийсь момент вони можуть потекти і забруднити костюм.

 • . 4

  Тому кожна людина, в боротьбі з різним родом плям має обов’язково знати, як видалити сліди кулькової ручки з одягу. Порошок не завжди справляється з чорнилом, тому потрібно використовувати додаткові кошти. Наприклад, сліди ручки з шкіряних виробів добре виводяться сіллю, яка добре вбирає чорнило. Також, хорошим способом у боротьбі з плямами від ручки є лимонний сік, який чудово справляється з такими важкими плямами. Якщо плями вже старі, то можна скористатися потрійним одеколоном і відтерти сліди, але потрібно бути дуже акуратними, щоб не зіпсувати тканину.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :