Як прибрати смолу з дошки власними силами?

як прибрати смолу з дошки власними силами?

Вам знадобиться
 • Ніж
 • Наждачний папір
Інструкція
 • . 1

  Якщо коли-небудь трапилося забруднити свою улюблену одяг в смолі, то спогади про цю подію, напевно, тільки негативні. Та це й не дивно, адже смола дуже легко кріпиться на будь-яку поверхню, а от, щоб видалити це речовина, потрібно дуже постаратися, хоча 100%-й результат ніхто гарантувати не може. Наприклад, коли на недавно виготовленої лавочці виступає живиця під впливом сонця, доводиться задуматися, як прибрати смолу з дошки.

 • . 2

  Спочатку потрібно дочекатися, поки смола перестане витікати з деревини. Потім, поки смола засохне, і тільки після цього можна почати її ліквідацію. Великі шматки можна зрізати за допомогою ножа. Залишки смоли легко можна видалити за допомогою наждачного паперу і шліфувальної машинки. Потім потрібно вкрити поверхню лавки будь-яким захисним засобом. Після такої процедури смола з деревини більше виступати не буде. Нікотинові смоли осідають на легенях в результаті паління. А Як очистити легені від смоли?

 • . 3

  Є різні відвари, за допомогою яких легкі очистяться повністю за досить короткий термін. Для цього потрібно приготувати відвари cіспользованіем хвоща польового, буркуну жовтого, нирок соснових, пікульніка, подорожника звичайного, медунки, чебрецю, фіалки триколірної або запашної, оману, фенхеля або мильнянки. У складі ефективного лікувального засобу достатньо набору з будь-яких 8-ми найменувань трав. Але важливо знати, як відіпрати смолу з джинсів.

 • . 4

  Для видалення смоли з улюблених штанів можна скористатися звичайною «морозилкою» холодильника. Просто помістіть в неї джинси і почекайте пару годин. За цей час смола замерзне і стане дуже крихкою. В результаті звичайного тертя вся смола осиплеться. Але цей метод хороший тільки тоді, коли смола не сильно в’їлася в структуру тканини. Інакше доведеться скористатися допомогою різних хімікалій. Ось кілька порад, як видалити смолу з тканини.

 • . 5

  Для цього потрібно приготувати суміш з білої глини і сухого крохмалю, взяті в однакових частках, і змішати їх з декількома краплями скипидару або нашатирного спирту. Маса в результаті повинна вийти кашоподібні. Нанесіть її на смолу і дайте висохнути. Потім потрібно видалити залишки «смоловиводітеля» за допомогою щітки для одягу. Але самий неприємний випадок, коли смола потрапляє на голову. Як прибрати смолу з волосся, не пошкодивши їх? Можна спробувати вичесати смолу з волосся після рясного нанесення на них рослинного масла. Масло після процедури дуже легко вимивається за допомогою будь-якого шампуню. Якщо волосся забруднені живицею хвойних дерев, то вона легко розчиняється чистим спиртом. Для цього потрібно змочити ватний тампон в спирті і акуратно видалити смолу з волосся.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :