Як прибрати смолу з волосся: складне, але вирішуване завдання

як прибрати смолу з волосся : складне, але вирішуване завдання

Вам знадобиться
 • Масло рослинне
 • Шампунь
 • Скипидар
 • Лід
Інструкція
 • . 1

  Після відпочинку в лазні з соснового зрубу багато дівчат виявляють дуже неприємний подарунок — смолу, що залишилася на волоссі. У тому випадку, якщо зовсім небагато смоли виявилося на кінчиках волосся, їх можна просто трохи підстригти, так як це один з найлегших і безпечних для здоров’я волосся, спосіб видалення смоли з волосся. Але, якщо немає бажання стригти волосся, тоді варто знати як убратьсмолу з волосся самостійно вдома.

 • . 2

  Якщо стрижка повністю не влаштовує, тоді можна спробувати дуже акуратно смолу вичесати, щоб не видерти всі локони. Для цього береться гребінець, локони рясно змочуються маслом рослинним і розчісується волосся. Використовувати такий спосіб можна тільки тим, у кого тонке волосся, а для володарів дуже густий шевелюри він не підійде. Як тільки буде видалена вся смола, потім дуже легко можна вимити масло, що залишилося, досить буде кілька разів волосся вимити з використанням простого шампуню. Також варто знати як прибрати смолу сдоскі, з якої була побудована баня, щоб не вимазати про неї волосся.

 • . 3

  Є ще один перевірений метод для очищення волосся від смоли. У невеликій кількості гарячої води розчиняється проста харчова сода. Як тільки сода повністю розчиниться, приготованим розчином треба кілька разів промити волосся, поки повністю не буде видалена смола. У тому випадку, якщо людина дуже часто працює зі смолою, йому буде корисно дізнатися як очистити легені від смоли, адже дуже важливо стежити за своїм здоров’ям.

 • . 4

  Для видалення смоли можна використовувати простий лід — ділянку волосся в смолі обкладається льодом, після чого засохлу смолу треба акуратно розкришити і видалити з волосся. Після цього волосся треба гарненько вимити шампунем. Не менш корисно знати як відіпрати смолу з джинсів, так як ніхто не застрахований Оттак неприємності.

 • . 5

  Соснова, а також ялинова смола розчиняється під впливом спирту, проте, чиста горілка в цьому випадку не підійде. Також для розчинення смоли можна використовувати гас, можна взяти скипидар. Для того, щоб волоссю було завдано мінімальної шкоди, необхідно буквально пару крапель капнути на ватний тампон, потім додати його до смолі, важливо намагатися не потрапляти на волосся. Треба діяти дуже акуратно, щоб ці речовини випадково не потрапили на шкіру.

 • . 6

  Знаючи як видалити смолу з тканини, можна врятувати улюблену річ і не викидати її. Для видалення смоли з волосся ще можна використовувати бензин. На смолу капаетсянесколько крапель чистого бензину (використовується для заправки запальничок), послечего ретельно миються волосся. Також з цією метою можна використовувати розчинник, який є практично в кожному будинку, тільки діяти надоочень обережно, щоб засіб не потрапило на шкіру або волосся, тільки на каплісмоли.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :