Як прибрати в Word виділення тексту?

як прибрати в word виділення тексту?

Вам знадобиться
 • Робочий комп’ютер
 • Встановлена програма Microsoft Office — Word
 • Текст для тренування
 • Трохи вільного часу
Інструкція
 • . 1

  Напевно дуже багато людей стикалися з ситуацією, коли потрібно прибрати в word виділення тексту. Вся б нічого, але, а що ж робити, коли виділення має бути прибрано не повністю. Багато, в такому випадку, надходять вельми не розумно. Вони скидають все виділення простим клацанням в порожній області екрану, і починають створювати виділення заново. Відверто кажучи, варіант не найперспективніший, так як можна з легкістю помилитися. Але з цієї проблеми є дуже простий вихід — це функціональна клавіша shift.

 • . 2

  Дана клавіша дозволяє знімати виділення так, як це зручно самому письменнику. Поставивши курсор в потрібне місце, потім затиснувши клавішу Shiftі натискаючи стрілку «вниз» можна виділяти, або знімати виділення з усіх рядки вниз, аналогічним способом знімається виділення і з верхніх рядків. Хотілося б зауважити, що якщо курсор виставлений в середину рядка, то при одиночним натисканні клавіш вгору або вниз виділятиметься тільки половина наступного рядка, при повторному натисканні буде виділена вся поточна рядок і половина наступної.

 • . 3

  Але існує й ще один дуже зручний режим виділення і зняття виділення. Він називається «розширений режим виділення» і закріплений за клавішею F 8. Її натискання переводити редактор в режим безперервного виділення. Даний режим повністю аналогічний клавіші Shift, але за допомогою нього можна виділяти відразу кілька рядків одним кліком миші в потрібній області рядка.

 • . 4

  Але тут хотілося б зауважити, що на такий тип виділення впливає і тип файлу. Простіше кажучи, така фішка діє тільки в документах MicrosoftOffice — Word. Вони мають розширення ‘. docілі ‘. docx. Вихід з такого режиму здійснюється простим натисканням кнопки Escape (вона ж Esc). Буває так, що виділений текст виходить за межі аркуша, особливо часто таке зустрічається в документах, що скачали з інтернету. Як можна зрозуміти, ні виділити, ні зняти виділення в такому документі буде неможливо, так як буде не видно частину тексту.

 • . 5

  Для виправлення цього варто зайти в параметри сторінки там вибрати тип сторінки у вигляді А 4 і налаштувати поля в графі «Розмітка сторінки». Аналогічні методи виділення і зняття виділення працюють у більшості браузерів. І ці методи можуть дати уявлення про те, як зняти в настройках браузера фая фокс виділення тексту. Якщо ж в цьому браузері виділення тексту непотрібно зовсім, то його можна повністю вимкнути.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :