Як прибрати висить живіт?

як прибрати висить живіт?

Вам знадобиться
 • Килимок для фітнесу
 • Фрукти
 • Овочі
Інструкція
 • . 1

  Як прибрати висить живіт в домашніх умовах, якщо немає часу або грошей на фітнес-зал? Легко, якщо регулярно робити певні вправи і скоригувати своє харчування. Щоб прибрати жир з живота, а саме, схуднути, не обійтися без кардіо вправ. Це можуть бути стрибки зі скакалкою, біг або навіть просто ходьба в швидкому темпі. Головне — підвищити свій пульс і змусити жир «горіти». Худнути буде не тільки живіт, але і все тіло. Зазвичай кардіо вправи виконуються з ранку, по 30 — 40 хвилин, до сніданку. Не варто поєднувати їх з силовим навантаженням. Дуже важливо стежити за своїм пульсом і самопочуттям, в разі появи ознак нудоти, запаморочення — негайно припинити заняття.

 • . 2

  Другий компонент — силові вправи, які змусять працювати м’язи преса. Серед силових вправ виділяють статичні і динамічні. Найефективнішим статичним вправою є планка. Необхідно прийняти вихідне положення — упор на зігнуті в ліктях руки, корпус і ноги прямі. У такому положенні затриматися на 30 секунд — 1 хвилину, потім відпочити 20 секунд і повторити все ще двічі. Для того, щоб прибрати боки, робиться бічна планка: упор на зігнуту в лікті руку, тіло піднесений, пряме. Повторити з кожного боку по 3 рази. Планка не тільки допомагає зробити живіт плоским, вона зміцнює також м’язи спини, верхній плечовий пояс, розвиває почуття рівноваги.

 • . 3

  Динамічні вправи на м’язи преса виконуються в русі. Для цього необхідно сісти на килимок для фітнесу, ноги зігнути в колінах, на вдиху витягнути прямі ноги вперед, на видиху підтягти до живота. Ця вправа називається «пружина», його потрібно повторити 15 — 20 раз в три підходи. Якщо виконувати його занадто важко, допустимо распрямлять ноги не повністю. Ще одна корисна вправа: потрібно лягти спиною на килимок, ноги випрямити і підвести з підлоги. У такому положенні зробити «ножиці», тобто поперемінно схрещувати ноги. Повторити його треба 12 — 15 раз в три підходи. Ці вправи досить робити 3 — 4 рази на тиждень, видимий результат з’явиться вже на другому тижні занять.

 • . 4

  Без правильного харчування в процесі схуднення теж не обійтися. Не потрібно голодувати або є занадто мало, інакше організм почне робити «запаси», від яких надалі позбудеться стане ще складніше. Швидкі вуглеводи — шоколад, печиво, випічка, газована вода під суворим забороною. Ці продукти дуже легко засвоюються організмом, але бідні вітамінами і мікроелементами, до того ж не дають відчуття насичення. Можна в невеликих кількостях складні вуглеводи, каші, зерновий хліб; їх краще їсти до обіду. Корисно їсти овочі, що не містять крохмалю, найкраще сезонні. Щоб м’язи росли і ставали міцними, не слід забувати про білку — відварене м’ясо, сир, молоко, яйця, в невеликій кількості горіхи. Добре раз на тиждень проводити очищення організму, споживаючи, наприклад, тільки який-небудь один продукт. Найчастіше розвантажувальні дні проводять на кефірі, огірках, яблуках, іноді м’ясі.

 • . 5

  Дані рекомендації перевірені часом, не несуть ніякої небезпеки для організму, а, головне, допоможуть прибрати живіт, стати стрункішою і здоровіше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :