Як прибрати вологість у домі?

як прибрати вологість у хаті?

Вам знадобиться
 • Обігрівальний прилад
 • Ретельне провітрювання
 • Рами з ефективною системою вентиляції
 • Вологопоглинаючий засоби типу «Стоп-волога»
Інструкція
 • . 1

  З настанням пізньої осені та зими в будинку починає підвищуватися вологість через перепад температур в будинку і на вулиці. Це призводить не тільки до появи цвілі і грибка на стінах і стелі, а й до погіршення самопочуття людини, яке може проявлятися у вигляді алергічного риніту, безсоння і загальної слабкості.

 • . 2

  Утворений в будинку грибок, потрапляючи з повітрям у легені людини, може призвести до розвитку бронхіальної астми. Для житлового приміщення нормальною вважається вологість 60%. У літні місяці вона знижується, а в зимові збільшується. При перших ознака відхилення показника від норми необхідно подумати, як прибрати вологість в будинку.

 • . 3

  Основними причинами підвищення вологості в будинку є: часте прийняття ванни та душу, прання та сушіння білизни в будинку, приготування їжі, підвищена атмосферна вологість, велика кількість кімнатних рослин, об’ємні акваріуми, високий рівень грунтових вод та ін Вологість може бути тимчасовою або постійною. Тимчасова виникає, наприклад, після прийняття ванни або приготування їжі. Для її усунення досить хорошої вентиляції та провітрювання.

 • . 4

  Якщо вологи скупчилося багато, то краще всього зробити в такій кімнаті протяг і використовувати будь обігрівальний прилад, який підсушить повітря в приміщенні. Прихід в наше життя пластикових вікон ПВХ став ще однією причиною підвищення вологості. Герметично закриті вікна не дають циркулювати повітрю між вулицею і будинком. Тому, замовляючи такі вікна, необхідно обов’язково спочатку продумати систему вентиляції.

 • . 5

  Залежно від виду вологості вибираються способи, як усунути вологість в будинку. Запобігти підвищення вологості можна і потрібно ще на стадії ремонту. Для цього необхідно ретельно давати просохнути штукатурці, яка містить воду. Зовнішні стіни та стелю необхідно утеплити пінопластом або іншим теплоізоляційним матеріалом, який буде утримувати тепло в будинку і не дасть атмосферної волозі проникнути через стіни приміщення.

 • . 6

  Сьогодні існують спеціальні засоби, які поглинають і абсорбують вологість в будинку. До них відноситься, наприклад, засіб від компанії Henkel «Стоп-волога». Якщо кімната знаходиться на тіньовій стороні і сонячне світло в неї не проникає, то в зимовий час це теж сприяє підвищенню вологості. Повітря в такій кімнаті бажано підсушити будь-яким обігрівальних приладів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :