Як прибрати волосся в зоні бікіні? Навіщо видаляти волосся на статевих органах?

як прибрати волосся в зоні бікіні? навіщо видаляти волосся на статевих органах?

Вам знадобиться
 • Верстат
 • Електробритва
 • Крем
 • Епілятор
 • Віск
 • Лід
Інструкція
 • . 1

  Небажана рослинність — предмет турбот практично кожної сучасної жінки. Зрадницькі темне волосся в районі бікіні, що псують ідеальний образ дівчини в спокусливій відкритому купальнику або ошатному білизна, здатні зіпсувати і гарний настрій. Тому більшість дам намагаються вирішити цю проблему самим кардинальним чином — голінням. Перед тим як прибрати волосся в зоні бікіні, необхідно правильно підібрати верстат. Багато шановні виробники товарів для жінок для вологого гоління пропонують як стаціонарні, так і одноразові верстати. Вони забезпечені двома або трьома лезами і зволожуючою смужкою. Гоління такими верстатами відбувається швидко, але так само швидко спостерігається поява жорсткої щетини.

 • . 2

  Альтернативою вологого гоління вважається використання електробритви. Важливо, щоб вона була спеціально розроблена для жінок, з урахуванням особливої ніжності шкіри. Сучасні моделі жіночих електробритв мають насадку для видалення рослинності в районі бікіні. Така насадка дає можливість виконувати гоління більш якісно, не тільки позбавляти від зайвих волосків, але і формувати привабливу інтимну зачіску. перед тим як видалити волосся в зоні бікіні за допомогою електробритви, бажано використовувати спеціальне пом’якшувальну і зволожуючий засіб для шкіри, щоб уникнути роздратування і почервоніння. Обов’язково застосовувати охолоджуючі гелі або бальзами і після процедури голитися.

 • . 3

  Трохи довше, ніж гоління, відбувається видалення рослинності за допомогою крему-депілятор. Однак цей спосіб вважається більш дієвим, а його результат — більш стійким за часом. так терплячим жінкам, які звикли дбати про власну зовнішність, не важко підібрати крем для обробки зони бікіні. Безперечно, немає гарантії того, що невдало вибраний крем не стане причиною подразнення або алергії. Однак вплив «правильного» крему набагато м’якше і ніжніше, ніж гоління. Крім того, крем дозволяє прибрати волосся в зоні бікіні на більш тривалий термін, діючи на підставу цибулини. І не випадково нові волоски в цій ніжній області після депіляції кремом ростуть більш тонкими і рідкісними.

 • . 4

  Безліч суперечок і самих різнопланових відгуків про використання електричних епіляторів змушують замислитися про їх універсальності і бездоганною ефективності, обіцяних рекламними кампаніями. Значна кількість жінок відмовляються від застосування цього приладу в силу єдиної причини — нездоланні хворобливі відчуття. Епілятори дійсно допомагають надовго видалити небажане волосся, але їх вплив, незважаючи на серйозні удосконалення, продовжує доставляти біль і дискомфорт своїм хоробрим власницям. Особливо актуальною стає ця проблема для зони бікіні — самої ніжної і чутливої області жіночого тіла. Прекрасно, якщо больовий поріг дозволяє жінці користуватися епілятором. В іншому випадку краще відмовитися від регулярної «тортури» на користь інших методів.

 • . 5

  Воскова епіляція широко застосовується в усьому світі. У середині і наприкінці минулого століття видалення волосся за допомогою воску вважалося виключно салонної процедурою, але сьогодні вона стала доступна і для домашнього використання. Багато пані, постійно відчувають нестачу вільного часу, називають воскову епіляцію занадто клопіткою заняттям. І дійсно, необхідно розігріти баночку з воском, правильно нанести теплу масу на шкіру, накласти смужку тканини і терпляче чекати застигання. Цей процес вимагає часу. А чого вартий різке відривання смуги, що допомагає позбутися від волосся по лінії бікіні, але доставляє різкий біль! Однак результат є по-справжньому похвальним, а з роками виробляється звичка терпіти лише частку секунди різкого болю заради краси і гладкості шкіри.

 • . 6

  Постійним супутником жінки, що активно бореться з небажаною рослинністю в зоні бікіні, є звичайний лід. Кубики льоду завжди знаходяться в холодильнику, виготовити їх зовсім нескладно. Лід дозволяє швидко охолодити і заспокоїти постраждалу від епіляції шкіру. Причому, перед тим як прибрати волосся по лінії бікіні, можна заготовити лід не тільки зі звичайної води, а й з трав’яних відварів, ніжних доглядають лосьйонів. Обробляти розпалену шкіру льодом необхідно відразу ж після гоління, воскової процедури і особливо електроепиляции. Не варто надмірно захоплюватися льодом, пам’ятаючи про жіноче здоров’я і високої ймовірності простудних захворювань яєчників. Застосування льоду має бути швидким і легким, після чого вже можна втирати в шкіру доглядають і зволожуючі косметичні засоби.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :