Як прибрати вуса перекисом акуратно?

як прибрати вуса перекисом акуратно ?

Вам знадобиться
 • Вуса
 • Перекис водню
 • Нашатирний спирт
 • Отримання перекису
 • Освітлення волосся
Інструкція
 • . 1

  Вусики на обличчі дівчини виглядають не зовсім естетично. Зазвичай від надмірного росту волосся на обличчі страждають брюнетки. Збривати і висмикувати пінцетом волосся не рекомендується. Вони стануть товщі, чорніше і жорсткіше. Можна освітлити небажані волоски за допомогою перекису водню. В аптеці потрібно купити 3%-ную перекис і нашатирний спирт. Перед тим, як прибрати вуса перекисом, треба перевірити, чи немає на неї алергії. Для цього на руку капають кілька крапель і чекають 15 хвилин. Якщо шкіра не почервоніла і не почала свербіти, то все нормально, перекис можна використовувати.

 • . 2

  Для освітлення вусиків чайну ложку аптечної перекису змішують з 5 краплями нашатирного спирту, додають крапельку піни для гоління і наносять одержану масу ватною паличкою на волоски. Через 20 хвилин розчин змивають теплою водою. Процедуру проводять щодня до одержання очікуваного ефекту. Волоски стануть тонше і світліше, або зникнуть повністю. Тут все залежить від структури волоса і що міститься в ньому пігменту. Перекис освітлює не тільки сам волосся, але і шкіру під ним. Смаглявим дівчатам доведеться на деякий час змиритися зі світлою смугою над верхньою губою або шукати інший метод видалення зайвого волосся.

 • . 3

  Щоб стало ясно, в чому суть осветляющей процедури, необхідно з’ясувати, як діє перекис водню. Перекис окисляє пігмент волосся, перетворюючи його в безбарвна речовина. Чим більше концентрація перекису і час дії, тим швидше знебарвлюється волосся. Але, не дотримуючись точні дозування, можна спалити не тільки волосся, але і шкіру.

 • . 4

  Для освітлення іноді використовують б%-ний розчин перекису водню. Як роблять перекис водню в домашніх умовах? Часто в аптеках продається пергідроль, що містить 30% перекису. Щоб отримати перекис водню необхідної концентрації, в шприц набирають 6 кубиків пергідролю (для отримання 9%-ного розчину — 9 кубиків) переливають в колбу і доливають води до позначки 30 мл.

 • . 5

  Багатьох дівчат цікавить питання, як прибрати волосся перекисом водню швидко? У розчині перекису водню треба намочити ватний диск і протирати вусики протягом п’яти хвилин 3 — 4 рази на день 3 — 5 днів. Після процедури вмиватися теплою водою і змащувати шкіру над верхньою губою дитячим кремом.

 • . 6

  Якщо волосся над губою небагато, то використання перекис допоможе. Але якщо волосся багато, то перед тим, як відбілити волосся перекисом, потрібно з’ясувати причини їх надмірного зростання у лікаря. Можливо, це пов’язано з неправильною роботою залоз внутрішньої секреції і посиленим виробленням чоловічих гормонів. Іноді достатньо пройти курс лікування, щоб назавжди позбутися небажаного волосся.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :