Як прибрати з одягу фарбу від одягу?

як прибрати з одягу фарбу від одягу?

Вам знадобиться
 • Бензин або розчинник
 • Пральний порошок
 • Плямовивідник
 • Відбілювач
 • Гаряча вода та тазик
Інструкція
 • . 1

  Напевно, кожен стикався з такою неприємністю, як плями фарби на одязі, але не всі знають, що їх можна легко видалити за допомогою простих засобів. Але перш ніж задаватися питанням, як прибрати фарбу з одягу, необхідно пам’ятати про те, що одну фарбу можна буде відіпрати за допомогою простого порошку, а для видалення інший знадобиться використовувати розчинник. На жаль, деякі плями повністю видалити не вийде, але все-таки варто випробувати декілька перевірених часом методів, щоб врятувати хорошу річ.

 • . 2

  Плями, що залишилися від акрилової фарби, лаку або емалі можна видалити за допомогою бензину, ацетону, гасу або уайт-спіриту. Однак, діяти треба дуже обережно і не виробляти таку чистку поруч з відкритим вогнем. Важливо постаратися уникнути попадання одного з перерахованих вище засобів в очі, також після закінчення чистки, необхідно добре провітрити приміщення. Отже, як прибрати фарбу з одягу в домашніх умовах за допомогою гасу або ацетону? У першу чергу, треба безпосередньо на пляму, нанести невелику кількість розчиніть і залишити на час, поки пляма не почне потихеньку відмокати. Потім береться чиста ганчірочка, яка змочується в розчинники і акуратно протирається одяг.

 • . 3

  Для того, щоб остаточно прибрати залишився пігмент фарби рекомендується використовувати відбілювач, призначений для прання білих речей, а кольорові речі стираються із застосуванням засобу для виведення плям. Після чого треба речі випрати простим способом з використанням якісного прального порошку. Важливо пам’ятати, що просто відіпрати плями фарби не вийде, тому необхідно використовувати один із способів, описаних в даній статті.

 • . 4

  гуашеві, а також водоемульсійну фарбу, можна спробувати відіпрати, але якщо таким способом не вийшло видалити пляму, тоді варто вдатися до більш агресивної чищенні. Отже, береться тазик, в який наливається гаряча вода і забруднені речі залишаються у воді на кілька годин, важливо не забути додати у воду пральний порошок. Як тільки речі гарненько отмокнуть, пляма обробляється за допомогою мила, потім застіривать руками. Після таких процедур фарба повинна повністю зникнути, але в тому випадку, якщо не був отриманий бажаний результат, тоді треба забруднені речі замочити у воді на одну добу, але на цей раз вже не додавати порошок, в іншому випадку може зблякнути колір тканини.

 • . 5

  Не знаючи, ніж прибрати фарбу з одягу, можна скористатися наступним способом — як тільки фарба потрапила на одяг, її треба відразу ж запрати в теплій воді. У тому випадку, якщо після таких екстрених дій на одязі все ще залишилося пляма, необхідно постаратися його вивести. У цьому випадку береться господарське мило і гарненько обробляється місце забруднення, після чого виріб треба ретельно випрати в заздалегідь приготовленому мильному розчині. Вивести пляму від фарби дуже важко, але цілком реально, головне не відкладати це на потім. Важливо пам’ятати про те, що після закінчення чистки, речі треба випрати з використанням прального порошку, щоб повністю видалити залишки засобу для чищення.

 • . 6

  У тому випадку, якщо після завершення процедури чищення речі полиняли і змінили свій колір, не варто переживати. Поки що залишаються мокрими, їх необхідно ще раз гарненько випрати, при цьому температура прання повинна бути максимально високою. Після такого прання все сліди від фарби повністю пропадають. У тому випадку, якщо даний метод не допоміг, тоді можна використовувати засіб для виведення плям, призначений для кольорових речей. У воді розлучається плямовивідник, після чого на кілька годин залишаються речі. Важливо пам’ятати про те, що всі полинялі речі не можна поміщати в одну ємність.

 • . 7

  У тому випадку, якщо плями від фарби виявилися дуже стійкими і видалити їх не допоміг жоден з перерахованих вище способів, тоді варто звернутися за допомогою в хімчистку, звичайно, якщо є бажання врятувати річ. У хімчистки для видалення фарб використовують спеціальні засоби, які повністю безпечні для вироби, до того, якщо випадково колір тканини зблякне, матеріал можна буде там же і забарвити, при цьому будуть правильно скоректовані кольору.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :