Як прибрати зайву воду з організму? Чому організм затримує воду?

як прибрати зайву воду з організму? чому організм затримує воду?

Вам знадобиться
 • Набряки
 • Вода
Інструкція
 • . 1

  Затримка в організмі зайвої рідини не тільки здатна збільшити масу тіла і зіпсувати фігуру, але й може попереджати про серйозні захворювання. Наявність набряків не обов’язково гарантує небудь захворювання, але причину їх виникнення варто обов’язково з’ясувати. Найпростішою причиною затримки води в організмі є її недолік. Ті, хто протягом дня п’ють чай, каву та інші напої, вважають, що потреба організму в рідині вони повністю задовольняють. Але це не так.

 • . 2

  Організму потрібно проста вода, а всі інші напої він сприймає як їжу, тому і починає запасати воду. Але перед тим як прибрати воду з організму, потрібно виявити всі можливі причини її застою. Одна причина вже визначена. Наступною є надлишок солі в їжі. Всім відомо, що після вживання оселедця з’являється непереборна потреба у воді. Це відбувається тому, що організм максимально намагається вивести зайву сіль.

 • . 3

  Якщо ж вживати велику кількість солі постійно, то організм, щоб не відчувати постійну потребу у воді, запасає її, щоб зменшити негативний вплив солі. Сидяча або, навпаки, стояча робота також сприяє затримці води в організмі. Після з’ясування причин набряків прийшов час від них позбавлятися. Насправді, виведення води з організму процес не такий вже і складний. Головне дотримуватися описаних нижче правил постійно. Необхідно вживати щодня близько двох літрів звичайної води.

 • . 4

  Дуже скоро організм зрозуміє, що рідини він отримує достатньо і потреба в запасі води відпаде сама собою. Слід відрегулювати кількість вживаної солі, а найкраще перейти на без солі харчування. Не варто нехтувати фізичними вправами. Це не обов’язково повинні бути виснажливі тренування в спортзалі. Можна розробити комплекс вправ, виконувати які вийде і вдома, і на роботі. Є ще деякі причини виникнення набряків, але зупинятися на них немає сенсу, тому що найпоширеніші вже описані вище.

 • . 5

  Краще приділити більше уваги способам виведення рідини з організму. Одним з них можна вважати відвідування лазні або сауни. У даному випадку зайва рідина буде виводитися через пори і крім користі можна отримати ще й задоволення. Помилковою є думка, що зайва вода в організмі може бути виведена за допомогою обмеження в питво. Це повний абсурд! Брак рідини — найголовніша причина затримки води, про яку розповідалося вище. Тому обмежуючи її вживання, можна отримати прямо протилежний ефект.

 • . 6

  Також не варто виводити надлишки рідини з організму за допомогою сечогінного чаю та чаю для схуднення. Після першого застосування ефект не змусить себе чекати, але ось після припинення вживання все повертається назад. Тепер, знаючи причини затримки води в організмі, кожна жінка зможе змінити свій спосіб життя, тим самим назавжди позбавити свій організм від звички запасатися водою про запас.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :