Як прибрати жир з внутрішньої частини стегна: жир в стегнової частини

як прибрати жир з внутрішньої частини стегна: жир в стегнової частини

Вам знадобиться
 • Стілець
 • Гантелі
 • Еспандер
 • Килимок
 • Мед
Інструкція
 • . 1

  У процесі тренувань основний упор зазвичай робиться на м’язи живота і стегон. Це самі проблемні зони в жіночому організмі. Буває так, що при навантаженні зовнішня частина ноги виглядає підкачали. Водночас виглядає в’ялою внутрішня частина стегна; як прибрати зайвий жир на ній і підкачати м’язи стає нагальною проблемою. Зазвичай ця зона майже не задіяна в повсякденному житті, тому залишається без належної уваги. У цих місцях утворюються неестетичні вушка, через що для багатьох жінок актуальне питання, як прибрати внутрішню частину стегна.

 • . 2

  У першу чергу слід переглянути раціон харчування, відмовитися від жирного, солодкого, гострого — всього, що сприяє накопиченню жиру або скупченню солей в організмі. Слід споживати протягом дня більше рідини. Але нормалізації харчування недостатньо, потрібно також більше уваги приділяти фізичним навантаженням. Прибрати жир з проблемних зон складно, але можливо. Якщо людина багато часу проводить на дивані або сидячи за комп’ютером, забуваючи про регулярні вправах, це в будь-якому випадку позначається на фігурі. Тому потрібно взяти собі за правило більше ходити, їздити на велосипеді, бігати вранці або хоча б не забувати про зарядку.

 • . 3

  Також при проблемах з внутрішньою частиною стегон будуть корисні обгортання. Можна звернутися в салон краси, де для цих цілей використовуються професійні засоби, але цілком реально робити це і в домашніх умовах. Дуже ефективні медові обгортання. На проблемні ділянки шкіри потрібно нанести тонкий шар меду, потім загорнути в харчову плівку або целофан. Залишити на півгодини або годину. Але потрібно переконатися, що у людини немає алергії на мед, інакше замість користі процедура може принести шкоду.

 • . 4

  Навіть при дотриманні всіх цих рад, прибрати жир з внутрішньої частини стегна не так просто. Допоможуть лише спеціально підібрані вправи, спрямовані саме на цю групу м’язів. Можна приділити їм всього п’ятнадцять — двадцять хвилин в день, але вже через пару місяців результат буде в наявності. Для початку слід розігріти м’язи перед майбутньою навантаженням. Можна побігати, пострибати на скакалці, потанцювати протягом п’яти — десяти хвилин. Ні в якому разі не можна починати тренування, не розігрів м’язи.

 • . 5

  Для вирішення проблеми, як прибрати вушка з внутрішньої частини стегон, допоможуть вправи зі стільцем. Треба встати збоку від нього, однією рукою спираючись на спинку. Ближня до стільця нога нерухома, друга робить перехресні махи. Рухи слід робити з невеликою амплітудою, не надто часто. Починати можна з десяти — п’ятнадцяти повторів, поступово збільшуючи їх кількість до двадцяти. Допоможуть прибрати жир на внутрішній частині стегна такі елементарні рухи, як переміщення з однієї ноги на іншу і присідання. При переміщенні потрібно розставити ноги широко, руками спертися на стегна, і повільно перекочуватися з однієї ноги на іншу. Для посилення ефекту можна наприкінці вправи зафіксувати позицію протягом двадцяти секунд. Присідання слід робити за типом плие. Для цього стопи повинні стояти не рівно, а розгорнуто трохи в сторони. Присідати потрібно не дуже низько, з невеликою амплітудою. Досить ефективні вправи з еспандером або гантелями, коли на м’язи виявляється додаткове навантаження.

 • . 6

  Також ефективні вправи на підлозі, для яких знадобиться невеликий килимок. Потрібно лягти на спину, спираючись на лікті, ноги підняти і зігнути в колінах. Розводити і зводити ноги протягом хвилини. Ще одна вправа виконується на боці, одна рука спирається на лікоть, інша на поясі. Нога, яка зверху, виводиться вперед і ставиться на стопу. Нижня робить махи вгору п’ятнадцять — двадцять разів. По закінченню вправи можна зафіксувати позицію на двадцять секунд. Вправа робиться в одну й іншу сторону.

 • . 7

  Слід пам’ятати, що вищенаведені вправи потрібно виконувати щодня, інакше вони не дадуть жодного ефекту. Згодом, коли необхідний результат буде досягнутий, тренування можна обмежити до трьох — чотирьох на тиждень. Таким чином, знаючи, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, можна легко вирішити цю проблему. При регулярному виконанні нескладних вправ, активному способі життя і зміну харчування можна позбутися від негарних вушок всього за місяць або два.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :