Як прибрати жирову складку після народження дитини?

як прибрати жирову складку після народження дитини?

Вам знадобиться
 • Післяпологовий бандаж
 • Кардионагрузки
 • Гантелі
 • Халахуп
 • Ходьба
Інструкція
 • . 1

  Жінку, яка нещодавно народила дитину, можна безпомилково визначити з натовпу. Справа в тому, що протягом декількох місяців у неї залишається жирова складка в області живота, чимось нагадую сумку кенгуру. Багатьох молодих матусь дратує такий дефект у фігурі, і вони в що б те не стало намагаються в терміновому порядку його усунути. Але як прибрати жирову складку і повернути шкірі колишню пружність?

 • . 2

  Повертати ідеальність своєї фігури необхідно вже в післяпологовій палаті, а використовувати для цих цілей спеціальний бандаж, який можна носити відразу ж після пологів. Щільна еластична тканина якнайкраще втягує живіт, скорочуючи верхній шар епідермісу. Така пасивна зарядка актуальна протягом перших двох місяців, оскільки в цей період категорично заборонені навіть помірні фізичні навантаження на жіночий організм. У разі кесаревого розтину займатися спортом можна тільки через півроку після народження дитини.

 • . 3

  Вводити фізичні навантаження необхідно плавно і непомітно, щоб не нашкодити організму, при цьому в усьому розраховувати свої сили. Так, почати можна з кардионагрузки, яка допоможе в найкоротші терміни повернути фігурі колишню форму. Для усунення живота краще всього використовувати біг, аеробіку і поїздки на велосипеді на тривалі відстані. При питанні, як прибрати складки під пахвами, рекомендується згадати про плавання і веслування, вибравши для себе найбільш підходящий варіант.

 • . 4

  Щоб прискорити настання бажаного результату, можна використовувати певне обваження, наприклад, рекомендується бігати або займатися аеробікою з гантелями в руках. Такий комплексний підхід дозволяє дуже швидко повернутися в свою колишню форму, не змінюючи звичний гардероб. Багатьох молодих матусь після пологів «тягне» на експерименти, а деякі з них задаються глобальним питанням, як позбутися носогубних складок.

 • . 5

  Щоб усунути жирову складку після пологів, також можна використовувати перевірений десятиліттями вправу з Халахуп. Так, 15 хвилин безперервних обертань гімнастичного обруча перед телевізором дозволяють не тільки позбутися від обвислого живота, але й вирішити проблему, як прибрати складки на спині. Купити такий рятівний халахуп можна без проблем в будь-якому спортивному магазині.

 • . 6

  Лежачи перед телевізором, виконувати ритмічні підйоми випрямлених ніг під кутом в 90 градусів. Така ефективна прокачування м’язів нижнього преса сприяє стрімкому зникнення огидною прошарку жиру. Однак тут важливо, щоб плечі і руки залишалися нерухомими, притиснутими до підлоги. У ході виконання підходу можна також робити скручування, прокачувавши косі м’язи преса.

 • . 7

  Як прибрати складки на животі, не витрачаючи на тренування свій дорогоцінний вільний час? Тут все просто: активний спосіб життя, постійний рух і невпинна ходьба також сприяють корекції фігури. А, як відомо, догляд за малюком — це цілодобова суєта.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :