Як прибрати живіт і боки після пологів?

як прибрати живіт і боки після пологів?

Вам знадобиться
 • Бажання
 • Сила волі
Інструкція
 • . 1

  Практично всі молоді матусі після народження дитини помічають, що їх фігура змінилася і далека від ідеалу. Природно, такі зміни фігури не радують жінок, але вони спостерігаються, і найчастіше спровоковані зайвою вагою. І якщо жінка не візьметься за боротьбу зі своїми недоліками відразу, то пізніше це буде зробити складніше. Самий часто задається питання інструкторам з фітнесу та лікарям дієтологом як після пологів прибрати живіт і боки.

 • . 2

  Тільки комплексний підхід до даної проблеми допоможе її вирішити. Потрібно вміло скомпонувати фізичні навантаження, харчування та здоровий спосіб життя. Тільки при такому підході можна домогтися успіху. Якщо вийде мотивувати себе на заняття, то питання як прибрати живіт і боки після пологів піде на другий план за дуже короткий термін. Але тільки за умови жорсткої дисципліни і самоконтролю.

 • . 3

  За великим рахунком, скачавши з інтернету будь-який відео — урок, можна почати заняття. Тільки врахуйте, що перевантажуватися не варто, інакше, якщо ви годуєте грудьми, кількість молока може помітно знизитися. Так що нарощуйте темп занять поступово.

 • . 4

  Найпростіші на перший погляд вправи, є дуже і дуже ефективними. Наприклад, нахили в сторони відмінно зганяють жирок з боків. Для початку виконуйте прості нахилу, без обтяження. У міру того, як почнете набирати фізичну форму, в руки можна брати гантелі. Якщо у вас немає вдома гантелей і витрачати зайві кошти ви не хочете, то наповніть дві порожні пляшки водою. Обсяг тари буде рости в міру вашого прогресу. Почати краще з пляшок по 0, 5 літра і далі збільшувати до п’ятилітрових баклажок. Так само рекомендується робити підняття ніг, з положення стоячи, піднімати ноги в положення, лежачи, при цьому торс повинен бути нерухомий. До цих вправ непогано приєднати «скручування» це дозволить краще опрацювати прес. До речі, виконувати вправи на прес можна не раніше, ніж через місяць після природних пологів. Якщо ваш малюк народився за коштами кесаревого розтину, то потрібно утриматися від навантажень на більш тривалий термін. І починати заняття рекомендується тільки після консультації з лікарем.

 • . 5

  Насправді, вже цих вправ і правильного харчування цілком достатньо для помітної корекції фігури. Один невеликий рада. Під час прогулянок з дитиною більше рухайтеся і ходіть, бажано при ходьбі втягувати живіт, це дозволить напружуватися і працювати м’язам преса. Ось як прибрати живіт і боки після пологів за короткий термін в домашніх умовах і без зайвих витрат.

 • . 6

  Хотілося б ще трохи поговорити про харчування. Годуючим мамам не варто дотримуватися нізкалорійних дієт, а так само ніяких варіантів моно-дієт і голодування. Такі дієти можуть спровокувати згасання лактації і тому, що молоко втратить всі корисні речовини, так необхідні дитині. Для приведення фігури в норму необхідно лише виключити з раціону майонез, випічку, солодощі. Не варто переїдати, їсти потрібно потроху, але не менш 4 — 5 разів. Їсти м’ясо обов’язково, але краще нежирне, а, наприклад, відварну або запечену грудку курки.

 • . 7

  Дотримуючись простих порад по харчуванню, і виконати не хитрі вправи, ви зможете прибрати живіт і боки за досить короткий термін.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :