Як прибрати живіт, крутячи обруч?

як прибрати живіт, крутячи обруч?

Вам знадобиться
 • Обруч
 • Мотивація
 • Завзятість
 • Час
Інструкція
 • . 1

  Яка дівчина не мріє схуднути і прибрати пару зайвих кг і без особливих зусиль? Найважчими місцями для схуднення вважаються сідниці і живіт. От якщо над сідницями доведеться довго і наполегливо трудиться, зганяти з себе по сім потів і не розслаблятися, то з животом все набагато простіше. Практично кожна дівчина, жінка знає про такий прекрасний пристосуванні як обруч. Завдяки йому можна швидко підтягти животик і бочки, прибрати пару зайвих см і зробити фігуру більш підтягнутою і сексапільною. При цьому зробити це можна легко і не вимушено! Як прибрати живіт крутячи обруч?

 • . 2

  Крутити обруч чи не важко. Плюс ще в тому, що крутячи обруч можна паралельно і відпочивати. Проте якийсь час і завзятість буде потрібно. Крутити обруч бажано щодня не менше 20 хвилин. Паралельно можна включити який-небудь цікавий фільм. Тоді і час пролетить непомітно, і ефект для тіла буде. Якщо крутити його мляво, повільно, то і результатів доведеться чекати довго. Максимум 1 — 2 см на місяць. Для досягнення доброго ефекту і для того, щоб час не минув даремно, крутити обруч треба інтенсивно. З максимальною швидкістю, з якою виходить. Однак не варто забувати, що рухи повинні бути плавними. Деякий починають замислюватися над тим як зробити обруч самим в домашніх умовах.

 • . 3

  Набагато простіше його купити, тим більше варто він зовсім небагато. А при належному завзятості результат можна отримати приголомшливий! Та й різновидів обручів кілька, а врахувати всі вимоги при самостійному конструюванні нехай навіть і одного виду обруча дуже складно. Чи варто тоді заморочуватися? Видів обручів декілька: гімнастичний, розбірний, гнучкий і масажний. Для схуднення краще всього використовувати масажний обруч, т. к. він найбільш ефективний і з ним швидше всього можна досягти результатів. Мінус цього обруча — його тяжкість, а також можливість появи синців при неправильному використанні. Як правильно крутити обруч? Масажний обруч допомагає посилити кровообіг і метаболізм за рахунок знаходження в ньому магнітних кульок. Однак, якщо неправильно його використовувати, то він може привести до гематом по тілу. Обруч, бажано, придбати вагою 1, 5 кг. Це оптимальна вага для того, щоб схуднути і залишитися без синців. Також рекомендується, рухатися плавно, без різких поштовхів, інакше крутити обруч може стати болючим. Коло талією не варто робити більшим, на ефект схуднення це особливо не вплине. Займатися з хула-хупом обов’язково натщесерце! І вирощують треба виключно талією, а не все тілом. Груди та сідниці рухатися не повинні! Тільки в такому випадку вправи з обручем будуть ефективні і безболісні.

 • . 4

  Як навчитися крутити обруч? Але не всі вміють займатися з обручем. Немає в крові у жінок здатності обертати обруч, як багато хто думає. Цьому теж треба спочатку вчитися. У багатьох він падає. Але цю проблему нескладно подолати. І допоможе тут практика і тільки практика! Починати варто з плавних рухів і за годинниковою стрілкою. Руки повинні бути піднятими вгору, щоб не зачіпати обруч. Ноги повинні бути разом, незважаючи на те, що так буде складно. Але саме в такому положенні навантаження на талію йде найкраще, що сприяє швидкій втраті зайвих обсягів. Не варто засмучуватися, якщо не вийшло з першого разу. Вийде з другого!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :