Як прибрати зморшки біля рота?

як прибрати зморшки біля рота?

Вам знадобиться
 • Сіль
 • Лимон
 • Рослинна олія
Інструкція
 • . 1

  Особливістю будови людини є той факт, що в шкірних покривах навколо рота розташовується дуже мало підшкірної жирової клітковини. За рахунок цього, волога в цій області втрачається дуже швидко, і шкіра стає сухою. А, як відомо, суха шкіра — це ворог молодості. Саме тому навколо рота дуже швидко утворюються зморшки. Деякі вважають, що причиною їх появи є той факт, що така людина любить посміхатися.

 • . 2

  З одного боку, це дійсно є додатковим стимулюючим фактором. Але насправді, як уже говорилося, винна суха шкіра. А навколо рота розташовується круговий м’яз, який ми користуємося постійно при розмові, і це теж є причиною виникнення зморшок навколо рота. І ось тут то і виникає питання: як прибрати зморшки біля рота?

 • . 3

  Як відомо, будь-яку проблему простіше запобігти, ніж виправити. Теж саме стосується і зморшок. Найкраще почати впливати на шкіру в профілактичних цілях, тоді зморшки з’являться дуже нескоро. Але, якщо цей момент вже пропущений, а зморшки з кожним днем все більше помітне, отже, треба починати активно діяти. А для цього необхідно виконувати певні вправи.

 • . 4

  Так, наприклад, можна витягнути губи, намагаючись, щоб куточки губ дуже щільно притискалися до зубів, порахувати в умі до дванадцяти і після цього повільно стягувати губи до центру. Виконати дану вправу три рази. Крім гімнастики, чудово підтримають шкіру навколо рота контрастні компреси. Для цього необхідно підігріти рослинне масло і акуратно протерти їм шкіру навколо рота. Після цього даними маслом просочити шматочок марлі або бинта і накласти на зморшки. Зверху необхідно накрити обличчя махровим рушником.

 • . 5

  А після закінчення двадцяти хвилин протерти всі місця, де було масло трав’яним льодом. Таким ось простим способом ми прибираємо зморшки біля рота. В якості трав’яного льоду можна використовувати відвари різних трав, ромашки, наприклад, або петрушки. Після цього місце, де був компрес, необхідно протерти знежирюючим лосьйоном.

 • . 6

  Але що ж робити, якщо зморшки такі глибокі, що ніякі компреси і фізичні вправи не допомагають у тому, щоб від них позбутися? У такій ситуації необхідно вдаватися або до хімічного пілінгу або до лазерної шліфовці. Можна, звичайно, використовувати підшкірні ін’єкції ботекса або гіалуронової кислоти. Ефект буде помітний, але виконувати такі процедури доведеться постійно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :