Як придбати травматичну зброю: цінні поради

як придбати травматичну зброю: цінні поради

Вам знадобиться
 • Паспорт
 • Медсправка
 • Квитанція
 • Фотографії
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб придбати травматичну зброю потрібно спочатку отримати дозвіл на таку зброю. Для цього будуть потрібні меддовідки, документи про проходження навчання, сім фотографій 3 на 4 і квитанція про оплату мита в розмірі 40 рублів. Довідку можна отримати в лікарні. Процедура порівнянна з отримання довідки на водійські права. Після отримання довідки можна вирушати на навчання. Там необхідно оплатити навчання й купити методичку, після чого приїхати в призначений день на іспит. Насправді питання, як придбати травматичну зброю, зовсім не складний. Іспит у вигляді тесту з 10 питань, які є в методичці. Після цього необхідно купити сейф для зберігання зброї. Сейф повинен бути вмонтований в стіну або прибитий до підлоги. Після цього можна відправлятися з усіма документами в МВС. Там належить відповісти на кілька запитань співробітників, після чого піде поїздка додому з перевіркою сейфа. Після перевірки видається талон-повідомлення, з яким через місяць необхідно з’явитися для отримання ліцензії.

 • . 2

  Як продовжити ліцензію на зброю? Для продовження ліцензії буде потрібно все той же набір документів, що і при першому отриманні. Сама процедура теж не відрізняється і не викличе складності. А для оформлення зброї буде потрібно написати заяву, з яким потрібно відвідати ОЛРР. При собі так само необхідно мати і сама зброя. Табельний номер цієї зброї буде занесений в наглядове справа, і буде вестися облік стажу володіння. На цю процедуру дається 14 днів з моменту покупки. Все це ставитися до питання, як оформити травматичну зброю?

 • . 3

  Коли черзі вже позаду. Зброя куплено і поставлено на облік. Необхідно завжди пам’ятати і дотримуватися умова його зберігання. Як зберігати зброю, описано нижче. Зброя повинна зберігатися в сейфі або металевій шафі, пригвинченими до стіни або підлоги. Під час носіння зброї, необхідно виключити допуск до нього сторонніми особами.

 • . 4

  Перевезення і транспортування зброї також має проходити за правилами. При цьому слід розрізняти такі поняття як перевезення і транспортування. Перевезення зброї це переміщення одиничних екземплярів зброї з одного місця на інше, а транспортування зброї це переміщення зброї в якості вантажу. Як перевозити зброю? При перевезенні зброї необхідно мати при собі дозвіл на її носіння, а також документи засвідчує особистість. Під час транспортування зброї, крім всіх необхідних документів, обов’язковою умовою є його виряджене стан і знаходження в чохлі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :