Як придбати вантажівку в германии?

як купити вантажівку в германии?

Вам знадобиться
 • Закордонний паспорт і віза
 • Порука фірмі
 • Гроші
Інструкція
 • . 1

  Німецькі машини — одні з найнадійніших у світі. Німці самі по собі трохи зануди, але, коли справа стосується виробництва техніки, це й непогано. Вантажівка має сенс шукати в інтернеті. Для цього існує чимало ресурсів. Наприклад, Truck 1. eu. На цьому сайті продаються вантажівки з усієї Європи та з Німеччини відповідно. Як купити вантажівку у Німеччині, можна з’ясувати там. Сам сайт за купівлю та продаж машин грошей не бере, але зв’язуватися для уточнення питань треба безпосередньо з продавцями.

 • . 2

  Ціна для вивезення машини за межі Євросоюзу на 19% менше, ніж для внутрішнього ринку. Це пов’язано з тим, що продавши машину будь-якому жителю Європи, продавець повинен заплатити податок у 19% від суми, отриманої за продаж. Якщо ж машина пішла за межі Єврозони, податок платити не треба. Перед прийняттям рішення необхідно ознайомитися з усіма технічними характеристиками обраної машини. Все можна з’ясувати у продавця. При самостійній покупці необхідно переконатися в повній комплектності машини. Насамперед, треба перевірити робочий стан всіх фар і вуличних світлових приладів. Потім з’ясувати, як працює панель. Склоочисник і склообмивачі повинні пройти ретельну перевірку.

 • . 3

  Перед покупкою варто з’ясувати рівень масла і гальмівної рідини. Стан кабіни теж випробувати не опиниться зайвим. Чи справний механізм положення крісла? Як працює блокування і механізм дверей. Перед покупкою треба перевірити стан стекол, оцінити механізм замикання бортовий панелі. Отже, все у вантажівці влаштовує, гроші внесені, підписано договір купівлі-продажу, отримані транзитні номери, перед тим як пригнати вантажівка з Німеччини. Пора збиратися в дорогу.

 • . 4

  А шляхи додому власне два: один пролягає територією Польщі і Білорусії, а другий іде через Швецію та Фінляндію. Вибір шляху проходження буде залежати від того, де вам треба опинитися в Росії. Перегнати вантажівка не так просто, як може здатися. У Європі чіткі правила, частенько платні дороги, і припаркувати машину просто на узбіччі немислимо. З собою в дорогу треба взяти аптечку, питну воду, термос з гарячим чаєм. Не варто економити на ночівлях, інакше реакція сповільниться, і ймовірність ДТП зросте. Перед поїздкою необхідно оформити страховку. Усі сподіваються, що обійдеться без аварій, розраховують на великий досвід управління транспортним засобом, але як навмисно, аварії зустрічаються.

 • . 5

  Розмитнити автомобіль складно тільки для першого разу. Митні платежі залежать від об’єму двигуна машини і року її випуску. Причому має значення: до трьох років, від трьох до п’яти, більше п’яти років експлуатації. Якщо машина нова, митні виплати складуть 30% її ринкової вартості, а якщо вона стара, то ця сума розраховується складніше. Після проходження митниці доїжджаємо до місця призначення, оформляємо машину, ставимо на облік. Ласкаво просимо в Росію!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :