Як пригнати вантажівка з Німеччини?

як пригнати вантажівка з німеччини?

Вам знадобиться
 • Гроші
 • Інтернет
 • Закордонний паспорт
 • Навігатор
Інструкція
 • . 1

  Ціни на автомобілі в країнах Європи, на відміну від Росії, можуть коливатися значно від місця до місця. При цьому помилково припускати, що в містах машини коштують дорожче, ніж у селі. Часто виявляється, що необхідна машина знаходиться в єдиному екземплярі. Тому в сфері нових і старих автомобілів може зустрічатися обмежена пропозиція з незвичайно високим попитом у покупців.

 • . 2

  На сьогоднішній день вибір автомобіля в Інтернеті стає все більше популярною. Кількість пропонованих варіантів автомобілів у мережі зростає швидкими темпами. До переваг покупки автомобіля таким способом відносяться зручність вибору моделі автомобіля, відстеження нових пропозицій по зазначеним критеріям, в тому числі і колір автомобіля.

 • . 3

  Перед тим, як пригнати вантажівка з Німеччини, варто ознайомитися з пріоритетами покупки машини в цій країні. Найбільшим авторинком Німеччини і всієї Європи є авторинок в місті Ессен, який знаходиться всього в декількох кілометрах від Кельна. На цей ринок машин має сенс їхати, якщо ви бажаєте купити машину вартістю не більше 5 тисяч євро.

 • . 4

  Більшість продають тут машини — це перекупники, та й машини тут дешевше і їх цілі тисячі — а це головний плюс. Мінусом цього ринку є те, що існує більше шансів купити машину з скрученим спідометром або з вміло прихованим дефектом. Ринок однорічних машин Jahreswagenmarkt — це особливість німецького авторинку.

 • . 5

  Тут завжди в наявності є безліч складальних автомобільних заводів. Від великої кількості машин на такому ринку просто очі розбігаються, та й покупцеві не обов’язково відвідувати цей ринок тому, що багато газет та інтернет-сайти регулярно публікують списки наявних тут машин. Так як купити вантажівку в германии?

 • . 6

  Найкраще не в автомагазинах, так як там в основному продаються дорогі, рідкісні і новіші моделі. Автомагазин, навіть найпрестижніший, не може дати гарантії про справжність тієї інформації, яку він надає. Про реальний минулому будь-якої машини знає тільки її перший власник. Хотілося б розвіяти міф про суворої пунктуальності і порядності німців, особливо працівників німецьких автомагазинів.

 • . 7

  На жаль, ті часи, коли в магазині автомобілів всі його працівники зустрічали кожного покупця радо безкоштовно оформляли машини, пройшли. Тому й рекомендується бути напоготові, адже обдурити на будь-якій дрібниці вас можуть і в автомагазині Німеччини. Торгуватися в місцевих автомобільних магазинах можна, але покупка автомобіля в фірмовому салоні вимагає деякої підготовки.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :