Як приготувати адигейський сир: простий рецепт

як приготувати адигейський сир: простий рецепт

Вам знадобиться
 • Молоко
 • Сир
 • Гарбуз
Інструкція
 • . 1

  Немає нічого складного в приготуванні Адигейського сиру. Мабуть, це самий швидкий у приготуванні сир. Швидше за все, швидкість його приготування пов’язана з тим, що на сході завжди стоїть спекотна погода, і щоб молоко не скисло, з нього терміново готували сир. По суті, це давно всім відомий «Любительський» сир, який раніше був дуже популярний. Для приготування цього сиру буде потрібно 10 літрів незбираного молока, кисла сироватка і сіль. Далі описано, як приготувати адигейський сир. Молоко необхідно поставити на вогонь і довести до кипіння, а потім зменшити вогонь до мінімуму. Після чого треба додати в нього кислу сироватку. Далі треба помішувати молоко протягом 10 хвилин, потім відкинути на друшляк з марлею. Після того як стече сироватка, в решту масу потрібно додати сіль і добре все перемішати. Після цього масу необхідно покласти під вантаж на 10 годин. Наприкінці сир потрібно обтерти сіллю і покласти в холодильник на 2 — 3 години. Тепер сир готовий і може бути використаний в рецепті, як приготувати салат з сиром. Наприклад, можна зробити салат з обсмаженої гарбуза із заправкою з оливкового масла. Сир туди додається невеликими шматочками, які можна наламати руками.

 • . 2

  Для того щоб сир довго залишався свіжим і смачним, його необхідно правильно зберігати. Про те, як зберігати сир в холодильнику, описано далі. У холодильнику сир найкраще зберігати в самому нижньому ящику. У тому ж ящику, де зазвичай зберігаються овочі та фрукти. Сир необхідно загорнути в харчову плівку, пергаментний папір або в фольгу. Це допоможе уникнути висихання сиру. Сир зі специфічним запахом краще прибрати в закривається ємність, щоб інші продукти не просочилися цим запахом. Нижче описано процес того, як роблять сир-косичку.

 • . 3

  Сир-косичка, він же Чечіль, роблять з пастеризованого молока зниженої жирності. Потім сир вручну розтягують на нитки, плетуть з них коси. Після чого сир зберігають в солоному розчині на протязі місяця до повного визрівання. Це натуральний сир, без консервантів, тому швидко псується.

 • . 4

  Далі буде розказано, як приготувати сир сулугуні. Для нього потрібні: літр молока, 1 кілограм сиру, 3 яйця, 100 грам масла вершкового, сіль. Молоко доводиться до кипіння, після чого в нього треба додати сир. Після закипання необхідно варити ще 40 хвилин і помішувати. Потім треба процідити сирну масу через марлю, додати в нього яйця, масло і сіль. Все добре перемішується і знову ставиться на невеликий вогонь на 10 хвилин. Весь цей час масу необхідно добре перемішувати. Потім сирну масу треба перекласти в миску, дати охолонути і прибрати в холодильник на 3 години. По закінченню цього часу сир готовий.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :